Kölelik duygularınızın en kabardığı ya da en aşağılandığınız anlar nedir?

Konuyu açan olarak ilk ben yazıyım.Lisede sınıftan bir kız arkadaş başka bir kızla birbilerine çok sinir oluyorlardı.Ancak kavga edecek kadarda cesaretli değillerdi.Bir gün sınıfta ufak bir grupla sohbet ederken yanımıza geldi.Sonra laf o sinir olduğu kıza geldi,ona ne kadar uyuz olduğundan falan bahsetti.Sonrada onu dövmek istiyorum ve ağzına kirli çoraplarımı sokmak istiyorum demişti.Bu laflarının ardından gerçekten tuhaf hissetmiştim.

Etiketlendi:

Yorumlar

• Bir kadinin beta erkegi alfa erkegine ezdirmesi ve kadin ayak altindan sperm yalatmasi

[Silinen Kullanıcı]MatthewKölecikLeonxLcenturiosahipmemoJa_kopSelim3131
  • ArchenemyArchenemy Member, Vip

Eski kız arkadaşıma fetişist olduğumu söylediğimde duygularımı paylaştığım anda çok heyecanlanmıştım sonucu olumlu direk olmasa tepki alsam da sonradan bir iki şey hariç kabul etmişti 😉

[Silinen Kullanıcı]LeonxL
  • Aşık olduğum kızlara kendimi affettirmek için yalvardığım zamanlarda böyle hissettim

LeonxL
  • Daha yaşamak nasıl olmadı ama hayalim sahibem sevgilisiyle veya herhangi bir alfa erkekle cinsel ilişki yaşarken erkeğe sakso çekmek ve sahibemin ayaklarindan dölunu yemek

LeonxLsahipmemo[Silinen Kullanıcı]cenkerken44
  • KölecikKölecik Member, Vip

kalın tabanlı beyaz veya gri spor ayakkabı giymiş ve ayak bilekleri görünen bir türbanlı kadının yorgunluktan ayaklarını açık bir şekilde basarak yürüdüğünü gördüğüm an kölelik duygularım tavan yapıyo

[Silinen Kullanıcı]altfeetFetişbey1341
  • karimla beraber bir ayak masterine sadece ayak köleligi yapmak ve bize onun ayaklarindan baska hic birseyle sex yapmamizi yasaklamasi ve bundan zevk alan bir erkegin kölesi olmak, sadece ayaklarina taptiran ve ödül olarak karimi ve beni ayaklariyla tokatlamasini internetten seyretmek

sahipmemoAcemi1
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .