yardım edin kötü durumdayım

FurkanFurkan Member, Vip
Haziran 2022 düzenlendi kategorisi FetişAlem

999999999999

Yorumlar

• SarierenSarieren Member, Vip

Heryerden engelle bi sey yazma keske instagramını vermeseydin

Kölelik durumu yoksa azdım dersin bi sey olmaz

Erkek adamsın

Ama en güvendiğiniz insana bile öyle resim atılmaz ben sahidim karakolluk oldum bitane kızla resimle degil kölelik yazısmalarla kızın aklını aldım mesajları sildim orası ayrı konu

• tenkotenko Member

Kabul edersen istediği paraların sonunun gelmeme ihtimali var. Polise gitmeye de utanacağını veya üşeneceğini düşünüyorum. En sağlıklısı görmezden gelmek.

• anonimkullanicianonimkullanici Member, Vip
    Ocak 2022 düzenlendi

WhatsApp Telegram vb. ulaşabileceği her yerden engelle. Sosyal medya hesaplarını da bir süreliğine kapat. Bir şekilde ulaşır ve çok uzatırsa taciz ettiği ve dolandırmaya çalıştığı için savcılığa şikayet edeceğini söyle

Acemi1
  • Kim oldugunu da yazabilir misin? Bilelim ki, baska magduriyetler yasanmasın.

Bro neyi bilcen amk kimseye resim atmayın cıplak da iste köle gibi konustugunuz kimseye whatsaptan profil resminizi göstermeyin Twitter’dan kimseye resminizi atmayın bu isin kimmis o bilelim diye bi kanun mu var herkes orospu cocugu olmus

berkay
  • Şantaj TCK da suçtur. Ya görmezden gel ya şikayet et. SAKIN para verme, o paraların sonu gelmez. Sosyal medyanı kapat ki fotoyu bir yere atarsa seni ilişkilendirebileceği bir yer olmasın ;) Saçma sapan ifşa yerlerine atarsa atsın, çevrenden biri oralardan seni görecek hali yok. Olsa da sana söyleyemez zaten :)

Jugenlzy
  • Birincisi kabul edersen suçlu durumuna düşersin, yapmadığı bir şeyi neden kabul etsin ki bir insan. Bu arada seni tehdit edenin yaptığı şey suç, şikayet et. Seni dolandırmaya çalışıyor. Asıl haklı olan sensin

• fewerfewer Member

Hiç bir bok olmaz korkma , yalnız o istediği 500 tl yi verirsen kısa süre sonra da 1000 tl yi hazır et çünkü sonu gelmeyecek , her yerden engelle twitter , face insta ve bir süre tanımadığın hiç kimseyi ekleme ortak arkadaşlarınız bile olsa ,

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Her şeyi bir yana bırakalım,tehtid Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na göre suçtur.Aslında haklı olan taraf sensin.Kısacası ; hiç bir şey yapamaz.

• juanjuan Member

Kanunen zaten bı sorun olmaz onu geçelim. Rezil etme olayı sıkıntı Instagramdan vs verdiğin başka bilgilerden çevrene Arkadas ve akrabalarına seni ifsalamasi sıkıntı onun için bı çözüm uret engelle vs.

kanunen suç ama bizim devletimizin umrumda olmaz o yüzden kardesim düsmeyin tufaya rezil oldugunuzla kalırsınız

• FurkanFurkan Member, Vip

Hepinize çok teşşekür ederim görmezden geldim bi şey yazmadım öyle kaldı şuanlık bi durumda yok iyi gözüküyor bi gelişme olursa sizleri haberdar ederim.

Şunuda öğrenmiş oldum telegramda sakın showcular dahi güvenmeyin önce teyit alın yada karşılıkı güven oluştuktan sonra yapın ne yapıyorsanız.

• Ahahha komedi tamamen adamın yaptığı şey şantaj suçuna giriyor daha beter bir şey. Anayasa şantaj suçunu kopyala yapıştır yap yolla. Ekran resimlerini al yolla para istediğine dair. Hadi bakalım bir kişiye yolla mesajları bak noluyor de

Akillanmaz ben bu seferde aptal bi erkek köle ss aldı mesajları tüm takipçilerine atıcam dedi ig hesabmi dondurdum

Bu sefer sıkıldım bu işlere daha önce girmiş biri varmı mahkemeye yada suç duyurusunda bulunabileceğim avukat arkadaşlarınız varsa danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Haziran 2022 düzenlendi

1234567891

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .