Kullanılmış çorap satın almak

EmirHUBEmirHUB Member
kategorisi FetişAlem

Merhabalar sevgili forum üyeleri,

Güvenilir şekilde kullanılmış çorap satın almak istiyorum. Güvenilir kişileri nasıl bulabilirim tanıdığınız, instagramını verebileceğiniz insanlar var mı?

joktepalmeLeydisss

Yorumlar

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip
    Nisan 2022 düzenlendi

Bundan bir 10 yıl öncesine kadar bu olay kocaman bir tabuydu,yasaktı,herkese garip geliyordu..

Şimdi instagramda,twitter'da neredeyse peynir-zeytin satar gibi çorap satanlar mevcut

Dolandırılmaya çok uygun bir alan, âmân dikkat et derim...Hasan Dayı'nın.Ahmet Abi'nin çoraplarını yollayabilirler sana...

Forumda bir kaç yerde, tavsiye veren, site paylaşan arkadaşlar var.Keşke biraz araştırsaydın..

En son bir site açılmıştı tamamen buna yönelik,ancak fyatlar aşırı pahalı ve kızların ayakları,sivassporlu sol beklerin ayağından az güzel....

Kısacası, dikkat etmende fayda var...

darkofstarmaskelisinekJugenlzyKyzler34[Silinen Kullanıcı]Leydisss
  • Çok teşekkürler bilgiler için, dediğiniz gibi o siteyi ben de gördüm ama o paraları vermem imkansız 1-2 kişi forumda bakınca gördüm onlara yazdım bakalım dönüş beklemekteyim.

Leydisss
  • darkofstardarkofstar Member, Vip

kesinlikle katılıyorum hocam, durumu çok iyi izah etmişssin.

shoelover
  • darkofstardarkofstar Member, Vip

hocam senin de yanıtına gelicek olursak, aradığın pis bir koku ise öyle büyük beklenti içerisine girme, terli yoğun bir koku ise belki binde 1 bulabilirsen tw dan bak, kullanılmış çorap işi sıkıntılı bi iş , karşı tarafın giyip giymediğinden emin olman lazım, herşeyi geçtim kargolama aşaması ve süreci boyunca çorabın kokusu zaten gidicek onu söyliyim, imkanın var ise elden alabiliyosan elden alabiliceğin birini bul derim, belki bu güne kadar 10 tane çorap almışımdır sadece 1 tanesinde memnun kaldım onuda forumda paylaştım zaten, yani konunun aslı, heves ettiysen illaki al dene, ama bana kalırsa hiç almaman daha dorusu,

shoeloversailorbutsubLeydisss
  • Dediğiniz gibi hevesim var terli, güzel ağır bir kokuya. Özellikle 2-3 kişiyle görüştüm sporda giyilmesi, veya fazla gün giyilmesi için ekstra ücret talep ediyorlar. Kokusu oluyor, geri dönüşler güzel şeklinde cevaplıyorlar sorularımı. Alıp denemek istiyorum isterseniz sizlede paylaşarım ileriki dostlarımız faydalanmış olur. Elden almam çok zor yoksa dediğiniz gibi güvenilir birinden elden teslim almak en mantıklısı.

Leydisss
  • FetisecoFetiseco Member, Vip

@Leydi36 satış yapıyor ben cok memnun kaldım 2. alışım urunler geldıgınde izni olursa foto paylaşacağım :)telegram grubundan ya da buradan kendısıyle ıletısıme gecebılırsın

Leydi36
  • Ondan bende aldım beklemedeyim ürünleri kullanmaya başladı. Kokusu hakkında bilgi verebilir misin? Kendisi gerçekten nazik ve anlayışlı biri

Leydi36
  • Ben Keyifhane Çorap Satıştan aldım Twitter da hesapları var pamuklu çorap almıştım ilk beklentimi karşılamadı ama 2. ye siyah naylon çorap aldım öyle bir koku yok leş gibiydi tabi çok aşırı extreme olmasa da istediğim koku vardı boğucu bir kokuydu öksürtüyordu kokusunu şöyle tarif edebilirim çok ağır bir sigara kokusu gibi böyle sobadan çıkan is dumanı kokusu gibi boğucu bir kokusu vardı bu ara da ıslanınca kokusu daha yoğun kokuyor bunu keşfettim ve giderek koku derecesi düşüyor taze koklamak her zaman daha iyi

• Bi sahibe olarak da fetişten büyük zevk alan biri olarak da benim fikrim taze taze reel olması zevki dorukta yaşatıyor. Ama tecrübeye dayanarak söylüyorum ki kargoyla olmuyor bu işler diyen arkadasa katılmıyorum. Reel görüşmenin mümkün olmadığı mesafelerde güzel bi seçenek oluyor özellikle iyi pketlendiği ve koku geçirilmez paketlerde gönderim yapıldığı sürece. Tecrübeyle sabit.

ardauzyfetishkoleizmirFahrenheit451KölecikPridesailorbutsubtoesday1shoeloverMely12Acemi1
  • Şu paketlemeyi anlatana kadar canım çıktı kaç defa direkt çöpe gitti kargo ve param. Ama yıpratıcı yorumlarla karşılık vermekten çekinmiyorum o profillere.

Bir de bu satış işini sırf para için yapanlar itici geliyor. Halbuki kokusunun beğenilmesinden keyif alan bir hanımefendiden almak pahabiçilemez!

Ayrıca ikisinin da çoraba gösterdiği ilgi alaka ve uğraş farklı oluyor.

• Bence bi onlar ifşa edilmeli, bi de itaatsiz köleler kimse vaktini bosa harcamamıs olur

sailorbutsubmustafa67Acemi1
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Bu işi,severek ve hakkı ile yapan o kadar az ki...

Gerçekten bunu hissederek yapıyorsunuz belli...

İki taraf da keyif alıyorsa..Bize de mutlu olmak düşer :)

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .