Kadın Ayağına İlgi Duymak

Kyzler34Kyzler34 Member, Vip
kategorisi FetişAlem

Tamamen kendi düşüncelerimdir.

Kişisel bir tercihdir kadın ayaklarımı ilgimi çekiyor ama sadece ayaklar değil çoğu yerine ilgi duyuyorum bu beni kötü yapmaz.Ayağa ilgi duymak ayıp bir şey değildir.Şantaj linç malzemesi değildir ayağını seviyorum diye kimse beni köle gibi kullanamaz.Herkesin bir değeri vardır a kişisi onu sever b kişisi bunu sever bizi değerli yapan farklılıklarımızdır. Toplulukta ben ayak seven bir ucubeyim benden anca köle olur gibi çok yanlış bir algı var.Bu dünyaya bir kez geliyoruz.Kölelik eski ve günümüzde hoş görülmeyen bir düşünce açıkcası.Kısa süreli kölelikten zevk alabilirsiniz fakat hayat boyu köle olmayı çoğu kişi zaten yapamaz.Ama bu lanet köleliğe bir kere bulaşırsanız bırakmak isteseniz bile sizi tehdit edebilirler çünkü ayak fetişisti olmayı savunabilirsiniz ama köleliği asla.Bende köleliği denedim ama hiç hoşuma gitmedi eskiden kadınlara hizmet etmek isterdim ama şuan sadece karşılıklı eşit değil ama adaletli bir ilişki istiyorum. İnşallah istediğim gibi bir ilişkiye sahip olurum.Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum...

Mely12

Yorumlar

• hotfeethotfeet Member, Vip

Biliyorsun tercihler ve zevkler tartisilmaz güzel ve bakimli ayaklar benimde ilgimi cekiyor tipki gögüs ve kalca gibi ama kimsenin kölesi olamam bu bana göre degil

Bazi kizlar ayaklara ilgi duyanlari sapik olarak görüyorlar bunu bende anlamiyorum

• Açıkçası nedenini bilmiyorum düzeltmeye çok çalıştım fakat olmuyor nedense bir kadın tarafından asagilanmayi çok seviyorum aynı şekilde emir almakta çok hoşuma gidiyor ayaklara olan ilgim ile alakalı olabilir özellikle ayakları ile ilgili emirleri varsa resmen cosarim.

Venus
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .