Yeni sahibeniz geldi

KisakesinKisakesin Member, Vip
kategorisi FetişAlem

Foruma bugün katıldım. Kendime uygun köle arıyorum. Bu yüzden başlık altına yorumlarınızı yazın .

aberaatmaskelisinekmasterefeeetoesday1Acemi1ayaksever433KölecikBelhanda10xtheLongtoesxyzYaga.Reactions.RecordLimit.Plural
«134

Yorumlar

• maskelisinekmaskelisinek Administrator
    Eylül 2022 düzenlendi

Hoşgeldiniz forumumuza. Umarım size uygun köleler bulursunuz.

Ayrıca ayaklarınız çok güzel..

KisakesinLongtoesxyzLeydi36
  • Merhaba yaşınız kaç, hangi çıkarlarınız için köle bakiyorsunuz, nerede yasiyosunuz?

aberaat
  • KisakesinKisakesin Member, Vip

Merhaba, 22 yaşındayım.

Finansal destek sağlayıp emirlerini yerine getirecek mümkünse yüz yüze görüşme ihtimalinizin yüksek olduğu maddi sorun yasamayan biri arıyorum ayrıca 22/ 28 yas aralığında tam köle.

Dışarıda emir verirsem becerebilecek biri yani.

Son sorunun cevabı konya

maskelisinekfetishkoleizmirLongtoesxyzemrecan
  • Bir çok yönden out-um ben.

Uzağım konyadan 😥 ( Ama Antalya ortak nokta olabilir). yaşım da 30 üstü 😥 Ama ayaklarınız karşı konulmaz. O yüzden yazmak istedim. Dışarıda emir kısmını becerebiliyorum tek artım bu sanırım.

İzin verirseniz ben de bazı sorular sorayım efendim.

Boyunuz kaç? ayak numaranız nedir?

ghost8787

Yani istediğimde gelip gidemeyeceksin seni gezdirip yorulana kadar eşya taşıtamayacağım. İşe yaramaz biri istemiyorum.

Boyum 1.63

Kilom 53

Ayak numaram 37 topuklu da 38 giyiyorum

maskelisinekfetishkoleizmirAcemi1Longtoesxyz
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Foruma hoş geldiniz,sizin gibi hanım efendileri burada görmek güzel.

Kisakesinmaskelisinek

Halhalımı beğendiniz mi?

maskelisinekkillaslaveardauzytoesday1Acemi1fetishkoleizmirKölecikLongtoesxyzöylesineamaiçtenhasanonur3538Yaga.Reactions.RecordLimit.Plural
  • maskelisinekmaskelisinek Administrator

Tabanlarınızı daha da merak ettik.

Kisakesin
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Sadece halhal değil,her şeyinizi beğendim.Ayak parmağınızda yüzük ile olan foto denemelisiniz...

Bence hoş bir detay olur

maskelisinekKisakesinfetishkoleizmir
  • KölecikKölecik Member, Vip

hoşgeldiniz kraliçem umarım aradığınız kölelerden istediğiniz kadar bulursunuz

ayağınızın altından köleniz eksik olmasın inşallah

Kisakesin

Hoş bulmaya çalışıyorum.

Aradığım köle de neredeyse yok.

Şu kadar senedir kölelikle ilgileniyorum deniliyor köleliğin k sinden bihaberler.

Sıkıcı bunaltıcı ve zamanım gidiyor..

Hala beklemedeyim.

KölecikmaskelisinekLongtoesxyz
  • KölecikKölecik Member, Vip

çok haklısınız gerçekten bir sahibeye bağlanıp ona sınırsızca tam anlamıyla itaat edicek köle neredeyse yok inşallah siz en itatkarını bulursunuz

Kisakesin
  • Belhanda10Belhanda10 Member, Vip

Ya yazmim yazmim diyorum ama asil senin sahibelikten haberin yok. Tum derdiniz para olmus 2 ayak atim 10 para alim derdindesiniz. Bir de su ustten konusmalariniz yok mu. Dogru duzgun sohbet etmeden kole moduna bagliyorsunuz. Eli sikinde +50 yas grubu dayilari yemeye bakin burasi pek sizlik degil. Bunalirsiniz.

KisakesinmaskelisinekfewerLongtoesxyzSlavefromEnglandtwix

Her birinize ayrı ayrı vakit ayıramam bir hayatım var uzun süreli sahibeyim ve biraz hesabı incelemiş olsan yas kriterimi görebilirdin ne yaşlı ne çocuk istiyorum artı evli biri de ıstemiyorum 10 sene 20 senelik köleyim diyor adam sadece Bi kez ayak yalamış bu köle oluyor da benim sahibeligime mi laf ediyorsun sen ayrıca bir köle olacaksa maddi sorunu olmamalı uzaksa yanıma gelebilmeli bunlar önemli şeyler ha koleye kalk bana telefon al onu al bunu al dersen iş saçmalık seviyesine ulaşıyor ama beni bilmeden hiç muhatap olmadan onyargini masaya yatiramazsin yerini bilmeden bana konuşuyorsun

Her neyse sonuç beğenmiyorsan ilgilenme yazma

Iyi aksamlar en köle arkadaş

maskelisinekLongtoesxyzFetiseco
    Eylül 2022 düzenlendi

Kendince standart belirliyorsun. Yasli olmasin cocuk olmasin fakir olmasin vb.. Peki ya sahibeligin standardi nedir? Sadece guzel ayak mi?

Ya da sahibelik dedigimiz kavram nedir? Sagda solda ayak atip kole icin standart belirleyen, tek vasfi ayaklari olup maddi kazanc bekleyen sadist ruhlu olmayan vasifsiz elemanlar mi?

Siz ve sizin gibiler bu BDSM nin yuz karasisiniz. Ama size hak veriyorum cinsel acligin oldugu bu memlekette koparabildiginiz kadar koparin. Yeter ki karsi tarafa birazcik da olsa saygi duyun.

O asagilayici yorumu yapana kadar sizinle bir derdim yoktu. Ama birinin size gercekleri tokat gibi vurmasi lazim ki bu piyasayi duzeltebilelim.

Iyi aksamlar en sahibe arkadas :)

Onyargini masadan kaldırmayı düşünürsen gel bir oyun oynayalım:)

En köle arkadas

Longtoesxyztwix

Zaten bunaliyordun gel sana da eglence olur:)

Sahibe arkadas.

Connected2.me indir nickim nesacmaliyosunnn

Longtoesxyz

Çocukları pistten alalım maskelisinek halledersin sen :)

Longtoesxyz
    Eylül 2022 düzenlendi

Bu platforma bu kadar emek vermis birini senin soyleminle mi cikaracaklar? Tekrar soyluyorum burasi pek senlik degil.

Ne yazdiysam dibine kadar arkasindayim. Bana oyun oynayalim dedin. Robin Hood misali yaptigin kahramanliklari anlattin. Sirf burda senden ozur dilemem icin cirpindin. Bir yalvarmadigin kaldi.

Onlari da atardim da senin kadar dusmek istemiyorum.

Yaptigim tesbihleri ,sathiyeleri anlamayacak kadar egitimsizsin. Orda burda sahibeyim deme kendine. Kolelerini ifsaliyor diye adin cikar. Bu hayatta baska yerden ekmek yiyemezsin. Benden soylemesi :)

Sayfanin sahibini tanidigini soyleyerek tehdit ettin beni. Eger bu platforma da torpil girdiyse vay halimize. Sikinti yok ben dogru bildigimden asla sasmam.

En iyi sahibelim odulunu de hakettin bu yil hadi yine iyisin :)

Konuşmaların tamamı hala duruyor hepsini de atabilirim bu ifsalamak demek değil seni direk tehdit etmedim sahibeligimi sorgulamak istiyorsan sorabilecegini söyledim sayfa sahibi beni tanıyor dedim özrünü diledin ekstra benden sana sahibelip yapmamı istedin red ettim çünkü zaman kaybisin sonuna kadar özür diledin sonra ben kolay tukurdugumu yalamam diyip şart koştun ne o dediğin olmayınca böyle saçma oyunlara mi basvuruyorsun senin gibi gereksizler varken evet bir ilerleme kaydedilmez ve son anlarinin tadını çıkar

Longtoesxyz
  • Slave43Slave43 Member, Vip

Önceki olaylar hakkında kim haklı-kim haksız bir yorum yapmayacağım ama son ssler hakkında demek istediğim bir şey var. Tükürdüğünüzü yalamayın arkadaşlar. Bir konu hakkında çok kendinden emin ve özgüvenli konuşupta sonra libidonuza yenilip "Özür dilerim sahibem, beni aşşağılayın sahibem, beni s2n sahibem" gibi davranışlar sergilemek dışarıdan bakılınca çok omurgasız gözüküyor. Herkesin zaafları vardır alkol,para,cinsel açlık gibi. Bu arkadaşın ki belli ki cinsel açlık ve kölelik duygusu. Bu zaaflarınız bir konu hakkındaki görüşlerinizi değiştirmesin. Duruşunuz olsun.

Kisakesinshoelovertkdrs26

Daha birçok omurgasız hareketi var bence elemanın yine de noktayı koydum artık ugrasmayacagim hadsizleri sevmiyorum

Longtoesxyz

Ozrume tekrar bak. Eger gercekten anlattigin gibiysen demistim ya, zerre alakan yok

Senden sahibelik yapmani istemedim beni 5 dakiklik tatmin etmeni istedim. Bunu sende biliyorsun ki bunu yapsan bile burda senden ozur dilemeyecektim bu yuzden yapmadin.

Zaman kaybi olarak gordugun birini neden 20 dakika boyunca senden ozur dilemesi icin ikna etmeye calisirsin?

Bence tum Ss leri atta insanlar senin ne kadar zirva bir karakterin oldugunu gorsunler. Bu son sozumdur. Burda istedigin kadar kisileri manupule etmeye calis benim gozumde bir koleden cok daha asagidasin.

Aslında bende de hata var şu anki olayda saygısızdin saygısızlık ederek basladin ve ben buna rağmen senin gibi birine vakit ayırdım yani saygısızlığa devam etmen cok normal ama artık yat uyu ufaklik

Longtoesxyz

Sahibem lafini gorduysen ya da efendim lafini dibine kadar haklisin birader. Ben bana zevk yasatmasini ve bundan hic bir cikar elde edememesini saglamaya calistim.

• Olayda kim haklı kim haksız beni ilgilendirmez. İkinizin arasında ki tartışma. Fakat böyle sahibe olmaz. Zaten ben anlamıyorum. Buraya bir sahibe gelince o esnada elimiz şeyimizde ise kul köle oluyoruz. Hoş dayılar daha çok yapıyor bunu. Sahibeyim diye konuşan kişinin üslup olayı sıfır bile değil. Eksiler de yahu ilk olarak konuşmayı öğren. Burası twitter da dm kutun değil. Gerçekten bu tarz insanlara prim vermeye hiç gerek yok. Öyle üstten üstten konuşuyor da bizlerin vereceği paraya muhtaç. O yüzden pek dert etmeyin bu sahibeyim diyen arkadaşı

KisakesinLongtoesxyz

Baksaniza ne kadar masum gozukuyor siz olsaniz ithamlardan dolayi yanlis anladiginizi dusunup ozur dilemez miydiniz? Ne kadar cirpinmis dimi kendini iyi bir sahibe gibi gostermek icin. :)))

Longtoesxyz
  • Slave43Slave43 Member, Vip

Dediğim gibi ben sadece sslerde gördüğüm kadarıyla bir yorum yaptım. Belki buraya atılmayan farklı konuşmalarınızda olmuştur. Zaten o yüzden "o haklı"yada "O haklıdır" gibi bir yprum yapmadım( zaten hanginizin haklı olduğunu belirlemek benim haddim de değil 2 yetişkin insansiniz). Farklı bir durum varsa alınmana gerek yok.

Kisakesin

Hobi ve tanışma faslindan sonra adam oldum sonra ozrumu diledim ardından isteğim rwd edildi kudurdum demek zor mu tüm konuşmaları atabilirim kardeş eksik saçma yarım yapıp durma bunun yanı sıra zaten tanışmak için konuştuk Bi yerden sonra ciddilestin konu hobilere geldi ortak hobilerimiz çıktı üzerine konuştuk yani baya sacmaliyorsun

Longtoesxyz
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .