Bir kadının kölesi olmak

maskelisinekmaskelisinek Administrator
kategorisi FetişAlem

Ahmetle yarı samimi hale geldik. Bazen durduk yere akşamları bana yazıyor hal hatır soruyordu. Bi akşam değişik bir mesajla karşılaştım. Mesajda " Melis yanlış anlamazsan ayak parmaklarında hangi renk oje var şu an" yazıyordu. Ben afallamıştım. "Neden" diye sordum. Mesajımı beklemiş gibi anında cevap yazdı " Şey ya kuzenim oje yapacakmışta sen seç rengi dedi bende bu oje tonu vs bilmiyorum eğer ayak parmaklarında oje varsa foto yollayabilir misin ona atayım" dedi. Ayaklarımda o gün siyah oje vardı. Genelde siyah oje severim. Bembeyaz ayaklarıma renk katıyor. Her neyse Bende tereddütlü de olsa ayaklarımı çekip Ahmete attım. O akşam bana çok fazla teşekkür ederek iyi geceler diledi. Sonraki gün Ahmetle yine aynı sırada ders dinledik. Ta ki Ahmet kantinden bana su almaya gidene kadar. Telefonunu masaya bırakmıştı ve telefonuna bir mesaj gelmesiyle ekranın yanması bir oldu. Ahmetin telefon ekran duvar kağıdında dün attığım ayak parmaklarımında içinde olduğu foto vardı. Çok fazla şaşırmıştım.

Hikayenin devamı sitemizde...

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .