Ayakkabılarım pislenirse ne yapacaksın?

KisakesinKisakesin Member, Vip
kategorisi FetişAlem

Anlatın dinleyeyim

shoeloverfetishkoleizmirAndriyŞevçenkoKölecikVikonnAcemi1toesday1hasanonur3538footlover07twixYaga.Reactions.RecordLimit.Single

Yorumlar

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip
    Kasım 2022 düzenlendi

Ne yapacağımız az çok belli de ;

Kimin nasıl yapacağı önemli,en yaratıcı kim olacak bakalım.Ben başlıyorum ;

Çok klasik olan dil ile temizlemek yerine,ayakkabınıza zarar vermeden,pamuklu bir bez ile silip,vitrinimin en güzel yerine koyar saatlerce izlerdim.Sonuçta sizin ayakkabınız o,benim için değerlidir... 😘

Bu arada çorapsız giymeniz dikkatimi çekti,en güzel koku bu şekilde olur.Harikasınız... 😍

fetishkoleizmirAndriyŞevçenkoKisakesinfootlover07twix
  • Öncelikle temizleyebilmek için izin isterdim, izin çıkarsa dilimle mi yoksa başka bir şekilde mi temizlemem hoşunuza gider diye sorardim. Dilimle temizlemem için izin verirseniz önce üst kısımları sonra tabanları yalayarak temizlerdim. Tabanlarındaki katı pislikleri dişlerimle temizlerdim. Ayakkabılarınizi saçımda kurulamaniz için kafamı ayaklarınızın dibine paspas ederdim.

shoeloverAndriyŞevçenkoKisakesinfootlover07
  • LeonxLLeonxL Member, Vip

Çamaşır makinesine atarım yıkanıversin :)

KisakesinshoeloverxtheVakunlufootlover07
  • KölecikKölecik Member, Vip

okadar güzellerki hayalinde bile o ayakkabıları temizlemeye kendini layık göremiyosun

önce @Kisakesin hanımın gözüne girip o ayakkabıları temizlemeye layık olmak gerek sonra kıymetli ayakkabılarınızdandan düşen her toz tanesini ziyan etmemek için bastığınız her yeri yalayarak huzurunuza kadar gelirdim hızlı bir şekilde ağzımı temizleyip başım öne eğik bi şekilde emrinizi bekler siz başlamam için emri verdiğinizde ayakkabılarınızın en üst kısmından başlayıp iki ayakkabınızı da aynı anda temizlemeye başlardım böylece en son ayakkabılarınızın altını temizlemiş olurdum size layık ve daha hijyenik bir temizlik yapabilmek için

Kisakesinfootlover07
  • mmercyymmercyy Member, Vip

Öncelikle ayakkabılara iltifat eder ve ulaşacağım en yüksek mertebenin üzerindeki pisliği temizlemek olduğunu ifade ederdim. Ardından bir kaseye su alırdım, kadife gibi dilimle temizlemeye başlardım. Her bir ayrıntısını detayını temizlemeye başladıktan sonra dilim kirlendikçe kasedeki su ile dilimdeki pislikleri temizlerdim. Her tarafı tertemiz olup sanki mağazadan yeni alınmış gibi olana kadar, dilim aşınıp yara olana kadar temizlerdim.

Kisakesinfootlover07
  • Önce üstleri ıslak ve sıcak dilimle temizlerdir. Sonra da tabanlarını. Tabanları sona saklamamın sebebi şu: Eğer önce tabanlarınızı yalasaydım ayakkabınızın üst kısmı pis dilimle kirlenebilirdi. Ha, bir de topuğunu özel olarak temizlerdim. ❤️

Kisakesin
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .