Bence Tr erkeklerinin 50% ayak fetisi vardir.

Gecenlerde en samimi oldugum arkadasla konusurken bu konu hakkinda cekimser fikrimizi paylastik cok sasirdim bunca yil hic farketmemistim ardindan evvelsi gun bir arkadasimda daha varmis hic haberim yok simdiye kadar dedim durum ciddi haberimiz yok 😂

Yorumlar

• Ote yandan yaz aylarinda durum patlak veriyor malumunuz...

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Yüzde 50 yüksek bir oran,eğer öyle ise nerede bu fetişdaşlar :))

• Gizliyorlar, sende oyle degil misin gunluk hayatta, mesela bir arkadas konuyu acsa iyy one be diyip salaga yatarim ben :)

Ben açıkça dile getiremiyorum ama iyğğ o ne de demiyorum :))

• Neden bu kadar toplum için yaşarız? Bize bahşedilen hayat bir kerelikse istediğimiz gibi hür yaşayamıyoruz..Bunun cevabı sihri yine bizde gizli ..

Sanırım toplum baskısı,sapık olarak yaftalanma korkusu,bastırılmış duyguları ifade edemiyor oluşumuzun nedeni.

• maskelisinekmaskelisinek Administrator

Bilimsel olarak %7 civarındaydı. Ama çoğu bastırıyor elbette. Bir de şimdi fetişizm var fetişizm var.

• Türk toplumunun karakteristik özelliğidir toplumu hayatın merkezine koymak. Aman ne derler, ya dışlarlarsa, efendim sapıklık derse vs. Ayak diyince akla gelen ilk şeyler pis kokan, terli, kirli vb kavramlar oluyor. Halbuki en mahrem yerlerden bile daha korunaklı olduğunun farkında olan kesim çok az.. Bundan yaklaşık 2 seneye kadar bende o kanaatte idim. Aman kimse duymasın... Daha sonradan bunun yanlış bir algı olduğunu gördüm. Branş olarak tarih üzerine yüksek lisans yapıyorum lakin sosyal bilimlerin diğer alanları ile ilgili de okuma yapıyorum. Algım değişti. Çevreme bunun izahını yaptığım zaman çok keskin tepki ile de karşılaştım aa nasıl diyene de ya da kanka ayaklarım sence nasıl diyene de... Tamamen kişiye ve bize bağlı. Aklı selim şekilde anlatınca ve oo ayak bi ver yalayayım vs olmadığını gördüklerinde algıları değişiyor karşı tarafın. Fetişim olduğunu duyduktan sonra benle ayaklar üzerine konuşan alışverişe giden çok arkadaşım oldu. Kimi kabul etti yalamamı kimi benlik değil ama saygı duyarım dedi bende üstelemedim. Hülasa herşey bize ve davranışlarımıza bağlı. Saklanılan şey daha çok büyür ve dert açar. O yüzden üstüne gitmek gereklidir

Bilmegereksiz10
  • GOROGORO Member

Açıkca dile getiriyorum saklamıyorum.Fetiş seviyorum diye.

• Fetisim ulennn

• Daha da fazla olduğuna eminim.

• WrysRWrysR Unconfirmed

Daha fazla vardır

• ardauzyardauzy Member, Vip

Herkes içine gömdüğü için ayıplanıyor, oysa ki rahat rahat söyleseler normal olarak karşılanır.

• Normal mi bilmiyom bence bazi kisilerin bakis acisi degisir igreniyomus gibi yaparlar :)

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .