Lütfen Yapmayın Ya lütfen

Kyzler34Kyzler34 Member, Vip

Forumda ne güzel abilermiz var bize tavsiyeler veriyorlar niye onları bu foruma küstürüyorsunuz.

Lütfen bu kadar sivri dilli olmayın

@karalka@karalka uzun zamandır yok

Yorumlar

• Kyzler34Kyzler34 Member, Vip

@SlaveforU da bugün gittiğini söyledi son kapı @servant abi valla üzülüyorum büyüklerimize saygılı olalım

Seren34
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip
    Aralık 2022 düzenlendi

Foruma iki gün girmedim ortalık karışmış.

Ben de artık yorulmaya başladım.

Herkes alıngan,herkes bir neden çıksa da kavga edelim moduna girmiş.

@SlaveforU geldi foruma bir hareketlenme geldi sağ olsun.Onun da canını sıkmışlar

@servant da paylaşımlarına ara verdi

Ben de gidersem siz burada takılmaya devam edersiniz artık :)

Tsk5151Kyzler34wendy8
  • servantservant Member, Vip

Arkadaşlar sanırım bir şeyler söylemem gerek: @shoelover 'ın dediği gibi ben de yoruldum, sıkıldım gerçekten. Paylaşımlara ara verdim. Şimdi bazıları diyeceklerdir ki "yapma abi kızma paylaşım yap ne olur" diye bir kaç kişi yazacak ve ben de ısrarlara dayanamayarak tamam tamam deyip sahalara geri döneceğim. Durum kesinlikle öyle değil arkadaşlar. İsteyen istediğini düşünsün herkesle tek tek uğraşamayacağım. Cebimden para verip onlyfanstan clip4sale'den vs video alır paylaşırım bir kaç yorum dışında ne yorum var ne beğeni. Bir kaç kelime emeğine sağlık bile yazan yok. Yorum yok, beğeni yok fakat yüzlerce görüntülenme var. Yorum yapan arkadaşları tenzih ediyorum, diğerleri izleyip indirip geçiyor.

Hikaye yazarım yok hep aynı senaryo derler yok bilmem ne. Olumsuz yorum olabilir hep aynı senaryo yazmak yerine şurada şöyle olsa daha iyi olur diye yazsa. Bunun gibi saygısız yorumlar yüzünden hikaye yazmayacağım, yazsam da sadece kendime yazacağım paylaşmayacağım. Uğraşamayacağım artık. Bundan bir süre önce bunlara kızıp forumdan ayrılıyorum diye mesaj attım ama fazla tepki verdiğimi düşünerek ayrılmadım. Ama gerçekten yoruldum . Kendimi de enayi gibi hissetmeye başladım.

Forum bence de çok seviyesizleşti.. En başta paylaşım yapana yorum yapılmıyor, bir şeyler yapmaya çalışana saçma sapan yorumlarla o arkadaş küstürülüyor. 2-3 yorum yazan hatta doğru düzgün paylaşım yapmamış adam "hep aynı senaryo" tarzı yorum yazınca o adama aynı olmayan senaryoyu sen yaz o zaman dememek için zor tuttum kendimi. Dedim ya uğraşamayacağım. Geçmişte çok uğraştım trip atmakla, gerginlikle suçlandım. Neyse fazla yükseldim, başınızı ağrıttım kusura bakmayın

Ayaksever56TaylanokucHiguys21
  • Olumlu ve ya olumsuz eleştirilere sen yap da görelim cevabı geliyorsa zaten tartışmayı uzatmanın manası yok ben fikrimi belirttim ve yazdığın her hikayede olayların aynı olduğunu söyledim.

Taylanokucshoelover

Al işte yazdıklarımın ispatı.

shoeloverAyaksever56
  • Pekala madem hikayelerini nasıl daha iyi hala getirebilirsin adına yaptım yorumlara ''sen yap da görelim, al işte yazdıklarımın ispatı'' diyorsun, Gidip 10 dakika kendi yazdığın tüm hikayelerin içeriğine göz at. Sözleşme sahneleri veda sahneleri olsun neredeyse kelimesi kelimesine aynı.

shoelover

Arkadaşım tamam baktım sen haklısın. Lafım sana değil, Sen saygılı ve düzeyli yorum yazmışsın sana bir lafım yok hatta sana yapıcı olumsuz eleştrin için de teşekkür ederim. Benim lafım hep aynı senaryo diye yazanaydı. Bu yanlışlık için özür dilerim senden @Ayaksever56

Ben burayı 3.sınıf sex forumu düzeyine indirip "jigolo olmak istiyorum" diye yazan, parayla hikaye yazmayı teklif eden, doğru düzgün paylaşımı olmamış birinin hikayeme saygısızca yorum yapması ağırıma gitmişti. Olumsuz değil saygısız yorum.

Neyse konunun ikili polemiğe dönüşmemesi için daha fazla bir şey yazmayacağım.

shoeloverAyaksever56AndriyŞevçenkoHiguys21
  • Asıl ben özür dilerim farketmeden gerçekten kaba bir anlatım kullanmışım eleştiri'de. Hepimiz forumu iyileştirmeye çalışıyoruz kusura bakma.

servantshoeloverAndriyŞevçenkoMachine41Sakatat
  • Bence olaylari abartmaya gerek yok. Sonuçta burda bı dünya insan var. Ve her çeşit insan olacaktır. Eleştirenide, dalga geçenide, dolandiricisida, emeği hiçe sayanida vs vs vs bunu duzeltemezsiniz. Teşekkür edeni, begeneni, yorum yapani, yapıcı eleştiri yapanida var. Bunların hepsi insan kimseyi istediğiniz düzeye getiremezsiniz. Bunlar hep olacaktır. O yüzden bence kimse alınganlık yapmasın. İnsanın olduğu yerde kavgada olur tartışmada olur

servantshoeloverAyaksever56AndriyŞevçenkoHsnsbh20

Kardeşim estağfurullah hata falan yok. Küskünlük değil de kırgınım. Çok haklısın bence de forumda ruh kalmadı

• hotfeethotfeet Member, Vip

Biz onlar icin buraya girmiyoruz ciddiye almaya gerek yok kim ne söylerse söylesin buraya neden küseyim ki

• Tsk5151Tsk5151 Member, Vip
    Aralık 2022 düzenlendi

Biri bana bunun gerçek.olmadigini söylesin???? Ciddi olamaz değilmi ?

shoelover

Tam olarak anlamadım olayı? Detayları nedir?

• Kyzler34Kyzler34 Member, Vip

Büyük ihtimalle finansal kölesi 5k atıyor ama inş kendine filan atıp kurgu yapmıştır

shoelover
  • Tsk5151Tsk5151 Member, Vip
    Aralık 2022 düzenlendi

En büyük sorunumuz be abi Finansal köle 🥺🥺🥲

shoelover

İlk defa kendi camiamızda bir kitleden nefret etmeye başladım.Scat seven arkadaşlara bile saygı duyuyorum,onların en azından bir duruşu ,ilgi alanı var.

Bu beyinsiz ,enayilerin nasıl bir haz duygusuna sahip olduğunu halen çözemedim....

Daha dün y.tube'da bir sahibe söyleşisi izledim. Maalesef kurgu olma ihtimali çok zayıf.

Böyle mallar var ve sayıları da her geçen gün artıyor...ne diyeyim ki...Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.

Tsk5151Serverfeet
  • Ya her şeyi geçtim madem bu kadar yokluk çekiyor 5000 e en az 2 sahibiden seans alırdı

Tsk5151shoelover
  • hotfeethotfeet Member, Vip

Sakin ol lütfen onlari neden ciddiye aliyorsun ki maskeli sayesinde burdayiz paylasim yapabiliyoruz konusabiliyoruz neden keyfini kaciriyorsun ki

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .