Fantastik fetiş hikayeler

Ağır adımlarla odasına çıktı. Sandaletlerini çıkarmak üzere tam eğilmişti ki odanın kapısı aralandı. İçeriye bir gölge süzüldü. Bu gelen de kimdi? Kapının arkasına çevik bir hareketle kendini attı. İçeri giren adam daha ne olduğunu anlayamadan üzerine atılarak onu bir hamlede yere serdi. Ayağıyla boğazına basarak kim olduğunu sordu. Ayaklarının altındaki adam hırıltılı bir sesle ''köleniz Nisseu'' diyebildi.

Beklenmedik bir anda kölesini ayakları dibinde görmek Penthesilia için çok güzel olmuştu. Kölesi hemen ayağının altına bir öpücük kondurdu. Sıcaktan bunalan ayakları sandalet içinde muhteşem görünüyordu. Nisseu' ya sandaletlerini çıkartmasını emretti ve neden odaya gizlice girmek istediğini sordu. Nisseu, amacının sahibesinden önce odaya girip sürpriz yapmak istediğini söyledi. Penthesilia, buna karşılık bir kahkaha atarak bunun için sabaha kadar ayaklarına hizmet etmesini emretti.

Yorumlar

  • Hikayenin tamamı ve daha yüzlercesi sitemizde. Fetiş hikayeleri okumak, konuşmak, tanışmak için tek yapmanız gereken güzel bir üyelik alıp aramıza katılmanız.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .