Tatlı ayaklar

SahipSahip Member
kategorisi FetişAlem

Birgün okul çıkışı okul önünde öğretmen ile kavga ettim bu kavga sonucu herkez bana hayran kaldı ve hikayenin başlaması bu kavga sayesindedir.

Okul dan bana hasta olan kız sürekli arkamdan dolanıyordu ben umursamaz tavırlar ile takılıp geziyordum sonradan beni daha çok bunaltıp konuşma şansı oldu konuşmasında sürekli cesaretime ve boyun eğmememi anlatıp bana hayran olduğunu söylüyordu biz sonradan sonraya samimi arkadaşlık kurduk yanlız onun bana bir aşkı vardı ve ben bunu biliyordum sonra ben buna her istediğimi yaptırdığımı anladım işte heyecan verici yerimiz başlıyor okulda ayaklarıma kapanmasını istiyordum yapıyordu bir gün yine son 2 saat dersimiz boş kimse kalmadı sınıfta ders saatinde ben bundan çıplak bir şekilde dans etmesini istedim tabi bıraz korku ile yaptırdım orada cinsel bir yakınlık oldu bu yakınlık da en çok duyduğum ilgi ayaklarıydı o ayaklar dünyada tek bir daha öyle ayak görmedim görememde zaten ilişkimiz uzun yıllar sürdü fetişizmi en zirvelere çıkardık bir birimizin yemeklerini ayaklarımızla yediriyorduk sonra anladımki bu kızın en sevdiğim yanı fetişe olan tutkusu ve bana itatkar olmasıydı babasının işi yüzünden il değiştirdi ve onu kayıp ettim bu da benim acı dolu hikayem umarım beğenirsiniz saygılarımla selamlıyorum

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .