Türbanlı kadın ayakları çekiciliği

FetishliFetishli Member, Vip
Eylül 2023 düzenlendi kategorisi FetişAlem

Arkadaşlar bilmem siz ne düşünüyorsunuz ama bana türbanlı kadınların ayakları diğerlerine göre daha tatlı ve daha güzel geliyor

alexyp85fifalafiostaxxxmehmetxxxfantasyfeetstylebarbarosekerVenus

Yorumlar

• Aynı durumu bende yaşıyorum. Yanlış anlaşılmak istemiyorum ailemde herkes türbanlı ama türbanlı kadınlars karşı çok fazla ön yargım var. Buna rağmen sürekli onların ayaklarını hayal ederken buluyorum kendimi

alexyp85FetishliSakatat
  • Sonuçta kadın kadındır türbanlı olması bir şey değiştirmez .d güzellik merkezinizi uyarıyordur.

sailorbutsubkumsaatiservant
  • Sadece sana göre değil bence :) 10 kadının ayağını yalamak mı türbanlı ayağı mı deseler düşünmeden türbanlı ayağı derim

• Kişiye özel video çekimlerinde bu istek deli gibi geliyor hahahahahs "Şey acaba türbanlı, örtülüyken çeker misiniz ayaklarınızı??"

FetishliSakatat
  • FetishliFetishli Member, Vip

Ben ama o zaman biliyorum ki türbanlı değil ve yine türbanlı bir kişinin ayağı kadar çekici gelmiyor

• HayaletHayalet Member, Vip

Türbanlı kadın sevmem yanlış anlaşılmasın bu türbana karşı olduğum anlamına gelmez sadece türbanın bir kadının güzelliğini örttüğünü düşünüyorum ama türbanlı kadın fotoğraflarında hep sanki ayakları daha bakımlı ve daha güzel yani bizim türbanlı teyzelerimizi saymazsak tabi🤣 Bana da ayrı bir çekici gelmiyor değil ama tabiki yakından incelemek lazım resimler de yanıltabilir.

Fetishli
  • FetishliFetishli Member, Vip

Bir kere çarşaf bizim dinimizde yok. Ayrıca ben şahsen çarşaf giyene hiç bir ilgi duymuyorum başkalarını bilmem.

Madriigal
  • son yıllarda türbanlı kadınların ayakları benim için de bir saplantı ve şehvet unsuru haline gelmeye başladı. lakin sanırım bu iki yönlü evrimleşen bir husus. bir yanda biz ayak fetişisti erkekler için türbanlı bacılarımızın namuslu, müslüman ayakları çok daha çekici bir fetiş unsuru haline gelirken; öte yandan türbanlı kadınların din tarafından baskılanan cinselliği ve dişiliği, bu bacılarımızın dini vecibelerinden feragat etmeden, ayaklarından şehvete fışkırmaya ve dışa vurulmaya başlandı.

bu belki de sevinilmesi gereken bir evrim ve gelişim. biz, bizim için öteki olan cenahın kadınlarının dişiliğini ve seksiliğini onların ayaklarından ve hatta daha geniş kapsamıyle kendisi de başlı başına fetiş haline gelen kutsal türban üzerinden kabaran erkekliğimizde spazmlarla okurken; bu kadınlarımız da içlerinde biriken bastırılmış şehveti ve dişiliği ayaklarından çığlık çığlığa üzerimize akıtıyorlar.

ben en çok dini usullere uygun tesettürünü örtmüş, dine uygun namuslu şekilde giyinmiş, lakin çok ağır makyajı, elleri manikürlü, uzun ojeli tırnaklı, ayakları pedikürlü, uzun ojeli tırnaklı, toering ve anklet takan müslüman bacılarımızı beğeniyorum. bu şekilde dinen sakıncası olmayacak şekilde giyindikleri halde, tüm kadınlıkları dinen teşhir edebildikleri yüz,el ve ayaklarından tamamen fetiş bir haz objesine dönüşerek dışarı damlıyor. tabi biz ayak fetişisti olduğumuz için tüm arzumuz o bembeyaz, masum, muslüman ayaklara odaklanıp erkekliğimizden donumuza sızıyor.

dediğim gibi belki de iyi oluyor. türbanlı bir kadının sexsi ayaklarına hazla ve erkekliğimiz kalp gibi kasılarak bakarken, onların insanlığnı ve en çok da kadınlığını hissediyoruz. farklı dini tercihlerin bizleri sürüklediği zıt kutuplardan, türbanlı kadınların sexsi, bembeyaz, namuslu, günahsız ayak parmakları arasındaki nemi, nektar gibi iştahla yalarken ortak bir fetişistik zevk girdabında ilk kez birbirimize kavuşuyoruz.

twix
  • VenusVenus Member

iri yapılı, şişman ve kapalı bir bayan isteyen biriyim

Fetishli
  • servantservant Member, Vip
    Şubat 3 düzenlendi

Türbanlı bacılarımızın namuslu müslüman ayakları ne demek açıklarmısın? Türbanlılar bacın da türbansızlar ne? Herşeye müsait kadınlar mı? Kadın türbansız olunca namussuz mu? Müslüman déğil mi? Burası bir fetiş forumu ve olaya sadece o açıdan bak. Dini karıştırma burası yeri değil

Yanlış anlaşılmasın lütfen türbana karşı değilim. Bir kadının ayağı güzelse türbanlı veya türbansız benim için hiç farketmez. Kadın kadındır ancak bu arkadaşın ötekileştirici, ayrıştırıcı söyleminden rahatsız oldum. Bir ton şey yazmış ama aslında bir şey anlatamamış.

gizli_üyeFetishliMurat22ist
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .