Köle, Sahibe, ayak fetişçi

EzgimyyyEzgimyyy Member

Telegram üzerinden teyitli sanal seanslarım, kişiye özel videolara. (Kölelere, ayak fetişçilerine özel)

Telegramdan bana mesaj atabilirsiniz

Telegram: Simurgggs

Twitter: Ezgimyy

KölecikAcemi1Fetishli

Yorumlar

• FetishliFetishli Member, Vip

Sizler de olmasanız gay platformu gibi erkek erkeğe takılacağız bu sitede🤣

shoelover
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

"Fetişçi" yeni bir meslek dalı mı?

• FetishliFetishli Member, Vip

Hayır, fetişçi kelimesi fetiş satanlara denmez. Fetişçi, cinsel uyarılma veya doyuma ulaşmak için belirli nesnelere, durumlara veya davranışlara ihtiyaç duyan kişiye denir. Fetiş satanlara ise genellikle "fetiş satıcısı" veya "fetiş ürünleri satıcısı" denir. Fetişçi kelimesi, genellikle cinsel uyarılma veya doyuma ulaşmak için belirli nesnelere, durumlara veya davranışlara ihtiyaç duyan kişilerin kendileri tarafından kullanılır. Fetiş satanlar ise genellikle bu ürünleri kendileri için değil, başkaları için satarlar.

Ancak, bazı durumlarda fetişçi kelimesi fetiş satanlara da denebilir. Örneğin, bir kişi fetiş ürünlerini satan bir dükkanın sahibiyse veya fetiş ürünlerinin üretiminde veya dağıtımında çalışan bir kişiyse, bu kişi fetişçi olarak da adlandırılabilir. Sonuç olarak, fetişçi kelimesinin fetiş satanlara denilip denilmeyeceği, kişinin bu kelimeyi nasıl kullandığına bağlıdır. Genellikle, fetişçi kelimesi fetiş ürünlerini satan kişiler için kullanılmaz. Ancak, bazı durumlarda bu kelime fetiş ürünlerini satan kişiler için de kullanılabilir.

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Dostum açıklaman için teşekkür ederim @Fetishli

Ancak ben '' Fetişçi'' diye bir kelime duymadım bu güne kadar.

Yıllardır bu camiadayım,böyle bir tabir ile ilk kez karşı karşıya geliyorum,

Benim bildiğim '' Fetişist '' vardır. ve doğru olan da budur.

Ben aslında orada şaka yollu bir gönderme yaptım, sanırım olayı ciddi anladın :))

Başlık da şöyle olmalıydı ;

Köle, Sahibe, ve Ayak Fetişisti

Bence doğru olan buydu...

Kavramlar değiştiyse ve bundan haberim yoksa....kusura bakmayın

maskelisinekbrakrFetishliSakatatHkara
  • maskelisinekmaskelisinek Administrator

Gözlük, gözlükçü

Saat, saatçi

Türkçede bir kelimenin ardına çi çü çı vs gelirse o şeyi yapan veya satandır.

Doğrusu ilgi duyulan şey fetiş, ilgi duyan kişi fetişist tir. Fetişçiyi de aramızda gırgır olsun diye kullandık.

Yeni fetiş üreten veya satanlar için kullanıcaz. 😋

shoeloverbrakrFetishliSakatat
  • bu yorum sizi üzer mi bilmem ama ben ortada woow denecek bir ayak göremedim çok ortalama

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .