BEN BULDUM GALİBA

KraliçeraniaKraliçerania Member
kategorisi FetişAlem

Uzun süre buralarda yoktum forum garip bir hâl almış ve beklenir şekilde genellikle BDSM’den ve fetişlikten bihaber finansal köle isteyen insanlarla dolmuş.Herneyse bugün burda bahsedeceğim şey aradığım köleyi buldum sanırım hemde bu tarz bir uygulamadan değil alakasız bir uygulamadan.ilişkimiz başta ikimizinde birbirini yanlış kişi sanmasıyla sadece ayak yalatma üzerine buluşmakla başlamıştı fakat şu an beraber otelde sabahlayacağımız kadar güven oluştu. Para konusuna gelirsek benim onunla buluşmak için para almama gerek yok fakat para istemek içinde buluşmama veya özel bir şey yapmama gerek yok bence bir sahibe köle ilişkisinde para konusu tam olarak böyle olmalı daha önce çok daha profesyonelce seans almış fakat bu ona tatmin edici gelmemiş.Köleliği cinsel olarak değil karşısındakinin zevki olarak gören hayatını adamak için doğru kadını bekleyen türden(ve buldu).Değinmek istediğim bir konuda evet o benim kölem ama sosyal hayatımızda da bir çok şey yapıyoruz bu şekilde duygusal olarak da bağlanmış olup sonrasında yaşadıklarımıza ayrı bir tad veriyoruz.Adam bu zamana kadar küçüklüğünden beri köleymiş fakat saçma sapan kendini sahibe olarak adlandıran kişilerle hiç zaman kaybetmemiş sadece bir kere bunu denemiş profesyonel biriyle. Beraber bdsm partilerine katılmayı yurt dışına çıkmayı düşünüyoruz.Nazar değdirmeyin şimdilik iyiyiz, mutluyuz ,huzurluyuz.Sormak istediğiniz bir şey varsa yorumlarda sorabilirsiniz .

maskelisinekAndriyŞevçenkomuratatsKölecikAltessansOkuyucu1234Berk

Yorumlar

• slave40slave40 Member

sizin adınıza sevindim darısı arayan herkesin başına diyelim...

Kraliçerania
  • 35ksk35ksk Member

Hayırlısı olsun Allah utandırmasın..

Kraliçerania
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .