Stiletto Queen Stella ­čĹú ­čĺä

StellaBRCStellaBRC Member, Vip
K├ÂlecikmaskelisineksansHayaletaliveli2332Emiryagdurandeli17YagizzdabiparimpaYaga.Reactions.RecordLimit.Plural

Yorumlar

• çok ┼č─▒k ve çekici te┼čekkür ederiz bu enfes payla┼č─▒mlar için han─▒mefendi...

StellaBRC
  • "Ayak, bir mühendislik harikas─▒, sanat eseridir…" Da Vinci bu sözünü Stella han─▒m─▒n ayaklar─▒na hitaben söylemi┼č olabilir. :)

StellaBRC
  • Ke┼čke o acimasizligin alt─▒nda ezilme paspas olma ve temizleme ┼čerefine erebilseydim ne istenise yapard─▒m döl bile temizlerdim onlar için

StellaBRC
  • FetishliFetishli Member, Vip
    Temmuz 6 d├╝zenlendi

Bu ne zarif bir görünüm! Ayaklar─▒n pürüzsüz ve kusursuz, t─▒rnaklar─▒n uzun ve sivri, ojelerin ise siyah rengiyle büyüleyici bir ihti┼čam yarat─▒yor. Parmaklar─▒n ince ve zarif, ayak formun ise ola─čanüstü. Stilettoslar ise bu zarif tabloyu tamamlayarak seni bamba┼čka bir boyuta ta┼č─▒yor. Her detay─▒ ince ince inceledim ve sana hayran kald─▒m. T─▒rnaklar─▒n─▒n parlakl─▒─č─▒, ojelerinin kusursuz sürümü, stilettolar─▒n ┼č─▒kl─▒─č─▒. Hepsi mükemmel bir ahenk içinde bulu┼čmu┼č. Bu zarif görünümün, özgüvenli ve cesur bir ruhun yans─▒mas─▒ oldu─čunu da hissediyorum. Senin gibi birinin ayaklar─▒na hayran olmamak elde de─čil. Bu güzelli─čin ve zarifli─čin ilham kayna─č─▒ olmaya devam etmeni diliyorum.

StellaBRCshoelover
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip
    Temmuz 11 d├╝zenlendi

Forumda o kadar konu kirlili─či var ki,video arayan,resim arayan.

Ben art─▒k b─▒kt─▒m yazmaktan....

─░┼čte forumda bu kadar fazla konu aç─▒l─▒nca bu güzellikteki ayaklar─▒ ve payla┼č─▒mlar─▒ görmem zorla┼č─▒yor.

Konuyu ┼čimdi fark ettim;

Muhte┼čem güzellikteki ayaklar,harika oje rengi ve muhte┼čem kombin.,

Size ne kadar te┼čekkür etsek azd─▒r,

Harika görünüyor

@StellaBRC

maskelisinekStellaBRCFetishli
Yorum yapmak i├žinOturum A├ž─▒n yada Kay─▒t Olun .