Ayak Fetişinde Olmazsa Olmazlarınız Nelerdir?

HayaletHayalet Member, Vip
kategorisi FetişAlem

Ayak fetişi olan birçok kişi için, ayakların görünümü ve hissiyatı büyük önem taşır. Fakat bu kriterler kişiden kişiye değişebilmektedir. Bu bağlamda, sizlere ayak fetişinde olmazsa olmaz kriterlerinizin neler olduğunu sormak istiyorum.

Benim için ayak fetişinde olmazsa olmaz kriterler şunlardır:

• Düzenli ayak formu: Ayak parmaklarının düzgün ve orantılı olması, ikinci parmağın baş parmaktan uzun olmaması önemlidir.
  • Bakımlı ayaklar: Ayak tırnaklarının temiz ve kesilmiş olması, ayak tabanlarının pürüzsüz ve yumuşak olması önemlidir.
  • Kırışıksız tabanlar: Ayak tabanlarında aşırı kırışıklık olmaması tercih sebebidir.
  • Kuru ve çatlak olmayan topuklar: Topukların yumuşak ve nemli olması önemlidir.

Peki sizin için ayak fetişinde olmazsa olmaz kriterler nelerdir? Bu kriterler hakkında daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

AyakKölesiBerkant7shoelovergizli_üye

Yorumlar

• Benim için en önemli şey parmakların küçük,ince ve zarif olması.Tombul parmaklar midemi bulandırıyor.Ayak tabanlarının ve topukların pürüzsüz ve yumuşak olmasını tercih ederim. Topukların yumuşak olması önemli değil.Ayak ve ayağın sahibi güzelse ben topuğu kendim de yumuşatırım. Bakımlı ayak elbette önemli ama ayakkabıdan yeni çıkmış zarif ve güzel ayağa da asla hayır demem.

shoeloverHayaletgizli_üyeTapamapaAndriyŞevçenko
  • FetishliFetishli Member, Vip

Ayakların güzel olmasının ilk şartı temiz olmasıdır. Düzenli olarak yıkanmalı ve bakımı yapılmalıdır.

Ayakların şekli de güzellik algısında önemli rol oynar. Parmaklar düzgün boyda ve orantılı olmalı, parmak araları çok açık olmamalıdır.

Ayakların tertemiz ve kokusuz olması önemlidir. Hafif bir koku olabilir, ancak bu çok belirgin olmamalıdır.

Ayakların ve tabanların rengi pembe veya açık renklerde olmasını tercih ederim. Ancak bu şart değildir.

Ayak boyu da güzellik algısında rol oynar. Kadınlarda ayakların çok uzun veya çok kısa olmaması, zarif bir boya sahip olması tercihimdir.

Ayak tırnakları temiz ve kesilmiş olmalı, tırnak batması gibi problemler olmamalıdır, ayrıca tırnakları uzun veya kısa olması fark etmez.

Ayaklarda nasır veya siğil gibi oluşumlar olmamalıdır.

Ayak derisi yumuşak ve pürüzsüz olmalıdır.

HayaletAyakKölesiBerkant7Tapamapa
  • KölecikKölecik Member, Vip

Benim olmazsa olmazım kesinlikle yeni yıkanmış olmamalı benim açımdan sabun kokan yada kokusu kiri tadı olmayan bi ayak bi el den bi yanak tan farksız

HayaletEn_köle_ruhlu_köleMadriigal
  • VenusVenus Member

Tabanları yüzümün önünde olması gerekiyor ve aynı zamanda ben onun önünde otururken sanki onlara tapıyormuşum gibi ayaklarını yalatması gerekiyor

Hayalet
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .