Maide'nin Altın Günü bana neler hatırlattı

nylonlovesnylonloves Member
kategorisi FetişAlem

Maide'nin Altın Günü

Ezgi Mola'nın başrol oynadığı komedi filmi "Maide'nin Altın Günü"nü izlerken çocukluktan ergenleğe geçiş dönemi ve içimdeki ayak fetişini keşfetmem aklıma geliyor. Benden kaynaklı algıda seçicilik de olabilir ama filmin yapımda emeği geçenlerden en az birinde ayak fetişi olduğunu düşünüyorum. Neden böyle düşünüyorsun diyenler için:

Filmin afişinde Ezgi Mola'ya yakın büyüklükte uçan terlik var. ince topuklu ve burnu açık cinsten. Misafirliğe giden teyzelerin giydiği, çoğumuza ilk hayalleri kurduran terlik modeli

https://www.imdb.com/title/tt7642878/mediaviewer/rm1204575744/?ref_=tt_ov_i

Filmin açılışında 40. saniyede, Maide Hanımın (Ezgi Mola) yüzünden önce topuklu ayakkabısından çıkarıp havalandırdığı naylon çoraplı tek ayağını görüyoruz. Ayakkabısını geri giydikten sonra kamera doğruluyor ve Maide Hanım'ın yüzünü görüyoruz.

5:40'da çay bahçesinden yine ayakkabıdan çıkan havalandırılan naylon çoraplı ayak var

15:15 terlik ve ayaklar

17:30, bulaşık makinesinin çevirmeli açma düğmesini çıplak ayağını kullanarak açması

24:08 Eve buyur ettiği misafirlerinden birine "stilettoların çok hoş" demesi, sonrasında aralarda (özellikle 30:30, 31:03) herkesin ayaklarını tek kareye sığdırdığı kısa geçişler

43:15 bisiklete binerken spor ayakkabı giyerken ayaklarının çok acıdığını söylerek yeğeninin üst bacağının (uyluk) üstüne koyması

48:52 yine çay bahçesi, yine yerden ayakkabıdan çıkmış havalandırılan naylon çoraplı ayaklardan yukarı doğru kaydırılan kamera hareketiyle başlayan sahne.

51:25 Taksiciyi vites koluna topuzu çıkarmadan oturtup 3ten4e 4ten3e kanırta kanırta... 

(Maide'nin ruhunda dominantlık varmış dedirtiyor)

52:05 taksi kaputu üzerinde yine ayakkabıdan çıkmış ayaklar

59:39 topuklu ev terliği

1:09:19 TV karşısında uzatılmış ayaklar

1:11:56 Hiç öpmeyeyim şimdi omuzdayım :)

1:16:11 Yatak altında baskın (topuklu ayakkabı)

1:26:06 uzatılmış naylon çoraplı ayaklar

1:30:58 Altın günleri

https://www.youtube.com/watch?v=CqB9vuj_hg0

(VPN ile açılıyor) veya Netflix'den izleyebilirsiniz.

Misafirliğe gelen ablalar/teyzeler; hepsinin sadece misafirlikte giydiği iç gıdıklayan terlikleriyle bana geçmişi hatırlatan bu filmin yukarıda listelediğim sahneleri sizlere neler hatırlatıyor ?

Fetishlijohncflslave1tickletortureMely12AndriyŞevçenkopearlydreams

Yorumlar

• tickletorturetickletorture Member, Vip

Harika post.

Ezgi Mola özellikle beğendiğim bir oyuncudur. Bu filmi de bir kaç defa izlememe rağmen nasıl olduysa 1:26:06 sahnesini kaçırmışım. Teşekkür ederim.

Filmin gerçekten gençlik yıllarımdaki hisleri hatırlattığı bir gerçek. Farklı hisler olmakla birlikte Celal ile Ceren de bana benzer şeyleri hatırlatıyor :)

nylonloves
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .