Ben Bir Türbanlı Bağımlısıyım

svanssvans Member
kategorisi FetişAlem

Türbanlılara karşı zaafım var. Bu fetişizm boyutunda bence. Sizlerde de benzer eğilimler var mı merak ettim

Yorumlar

• Aga bende de olmaya başladı neden oluyor çözemiyorum. Açık kızlardan daha çok ilgimi çekiyor. Daha seksi geliyor. Çok saçma ama öyle

• ben de bir kapalı olarak bu konu hakkında bir şey soracağım sunroof dediğimiz her yeri meydanda olan saçı önden gözüken kapalılar genellikle türban fetişi için yapıyor peki normal kapalı kızlar mı yoksa o tarz saçını önden gösteren her yerini ortaya çıkartan kapalılar mı daha çok etkiliyor

• Normal kapalılar efendim. Kapalı olduğu için göremediğimiz için cazip. Daha değerli olan bir şeyi görmek dokunmak gibi bir şey sanırım. Değerden kastım saklamak için özen gösterilen bir şey

• Kesinlikle normal kapalılar Canan hanım. Etrafımda, iş yerimde, apartmanımda o kadar normal, kendi halinde kapalı insanlar var ki.. Sunroof olanlardan değil de modern kapalı dediğimiz kapalılardan. Onlar ilgimi çok çekiyor. 5 tane açık kıza 1 kapalı kızı değişmem mesela ben. Farklı bir aura var beni onlara çeken. Elbette sık sık ince çorap tercih etmeleri de buna bir örmek olabilir efendim

• cuppicuppi Member

kesinlikle katılıyorum. bambaşka auraları var. sırf bu yüzden türbanlı kızlarla takılırım arada. fetiş ilişkiye ikna edebildiklerim de oldu, reddedenler de. ancak tadına baktığım ayaklar arasındaki zirve modern türbanlı bir bacımıza ait hala :)

kumsaati
  • orangeorange Member

Modern Türbanlılar özellikle... bambaşka bir rafine zevk. Alacaksın o ojeli ayaklarını.... off ki ne offf

• johnsjohns Member

modern türbanlı hanımefendiler üzerine konuşmak isteyenler dm kutum açık :)

• oncesonces Member

ben de bir türbanlı bağımlısıyım. modern türbanlı hanımefendiler üzerine konuşmak isteyenler yazabilir.. dm kutum açık herkese

Tsk5151xxxmehmetxxx
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .