Ayak fetişi üzerine

TulparTulpar Member
kategorisi FetişAlem

Selamlar, anladığım kadarı ile burada daha çok sahibe-köle ilişisi tarzında bir uslüp var hatta kadın yorum yapınca altına efendim,sahibem diye yanıtlıyorsunuz.

Ben bu kafada değilim ayak fetişim var ama yalarken vesaire köle durumunda değil de sadece ayağın kendisinden yalamasından koklamasından bla bla bla ben bundan zevk alıyorum bu beni neden köle yapıyor ya da böyle yaptığınızda niye kendinizi köle hissediyorsunuz ayak-köle bağlantısı gercekten benim gibi sadece ayaktan hoşlanan insanlar için toplumda kendimizi ifade ederken daha çok ön yargı ile yaklaşıyorlar bize her neyse bu platformda benim gibi sadece ayaklardan hoşlanan ama köle bdsm kafasında olmayan insanlarda var mı

Ayakaşığı_9483brakrasdafasad3Tsk5151HayaletGhosT0alexyp85AndriyŞevçenkoSakatat

Yorumlar

• brakrbrakr Member, Vip

Var ben, her kadinin ayagina bakarim, ayak opmeden yalamadan birlikte olmam ama daha fazlasi ilgimi cekmiyor.

Hayaletalexyp85Sakatat
  • HayaletHayalet Member, Vip
    Mart 12 düzenlendi

Ben varım. Ayaklara bakmaya bayılırım sokakra vs abarıta kaçıp rahatsız etmeden. Sadece temiz ayaklı ilişkiyegirdiğim veya sevgilim oöan kişinin ayağını öperim yalarım .....

Ayak fetişliği başka bir şey tapmak köle olmak apayrı bir şey.

Kölesi olmadığım için ve olmayacağım için hiçbir sahibeye de efendim diye hitap edip dötünü kaldırmam.

Çoğu sahibeler (hepsi değil) herkesin kendikerine efendim gibi terimler ile cevap vermesini istiyor bu çok yanlış.

Tsk5151alexyp85
  • Tsk5151Tsk5151 Member, Vip

Ben varım köle saçmalıklarindan uzağım

Hayalet
  • tickletorturetickletorture Member, Vip

Bilakis master/efendi olanlarımız da var. Ben gibi.

• alexyp85alexyp85 Member

Benimde sadece ayak fetişim var.

Hayalet
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Ben her şeyi hissettiğim gibi yaşamayı tercih ediyorum,

Yaşanılanları belirli bir kriterle sınırlamak bana göre değil,

Mesela fetiş olmadan bir partnerimle sex yapmayı çok seviyorum.Bunu çoğu zaman yaptım da....

Dominant ruhu olan bir kadına köle olmayı da çok seviyorum

Sadece ayak fetişini yaşayarak partnerimin ayaklarını öpmeyi de, yalamayı da tercih ediyorum...

Çok politik bir cevap oldu ama,

Kısacası;

İlişkimi akışına bırakmayı seviyorum

• VenusVenus Member

Ben hemcinslerime karşı itaatli bir köle gibi teslim olmak istiyorum ve tabanlarına taparcasına bana dilimle masajla hizmet ettirmesiyle beraber birde aşağılayıcı sözlerle konuşmasını zevkli buluyorum

AndriyŞevçenko
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .