Türkiyede Fetişist olmak

Evet bu konuyu açmamdaki temel bu. Türkiye'de fetişist olmak. Kendimi ifade etmek. Bu her zaman en büyük sorunum olmuştur. Bir fetişist olarak fetişizm duygumu kadınların ayaklarına, ojelerine, bileklerine, naylon çoraplarına ve ayakkabılarına olan ilgim cinsellikten haz almaya başladığım zamanda ortaya çıkmıştır. Ayak benim için her zaman tahrik edici hatta daha fazlası olan kışkırtıcı bir uzuv olarak belleğimde yer etmiştir.


Saplantısal olarakta kabul edilen fetişizm'in bence asıl saplantısal olan tarafı bu zevke sahip olmak değil bu zevki bir kadınlar paylaşma isteğidir. Ve bu duyguyu saplantı haline getiren temel duygununda adı korkudur.


Korkarız, sapık olarak kabul edilmekten, gülünç duruma düşmekten hatta sevgilinden ayrıldıktan sonra başka insanların bunu duyarak seninle dalga geçmesi yada etraftaki diğer kızların senden bu sebeple uzaklaşması biz fetişistlerin temel korkusudur.


Şu ana kadar belirtmiş olduğum tüm korkularımı bizzat yaşadım. Hatta 3.5 yıl süren en uzun ilişkimin bitiş sebebide ayak fetişisti olmamdı. Oysa ki sevgilimin fiziğini ayakları hariç olmak kaydıyla hep çok beğenmişimdir. Ama ayakları bende büyük bir hayal kırıklığı yaratmış buna rağmen önemli olan aramızdaki duygu ve saygı diyerek en önemli zevkimi ikinci plana atmışımdır. Belki bunu okuduğunuzda bu ne diyebilirsiniz. Hatta bu ne saçma şey diyede düşünebilirsiniz ama benim zevkime sahip bir insan için bu fedakarlıktır.


Türkiye'de fetişist olmak kız arkadaşınız tarafından öğrenildiği zaman ilişkinizin bitmesi yani terk edilmek demektir.


Bunca olumsuzluğa rağmen fetişizm'den istediğim şeyleri hayat bana yaşatabildi bu kadar olumusuz şeye rağmen, bunu cinsel bir durum gibi düşünseniz dahi bu açıdan red edilmek duygusal anlamda bir fetişist için oldukça yıkıcıdır.İşte bu yüzden fetişizm sadece cinsel bir fantezi bir saplantı yada sadece bir zevk değildir.


İşte Türkiye'de fetişist olmak böyledir.

Etiketlendi:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .