Köle arıyorum

maskelisinekmaskelisinek Administrator
kategorisi FetişAlem

Profesyonel sahibe iseniz veya bu tür eğilimleriniz varsa ve kendinize sanal, gerçek köle arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sadece tek yapmanız gereken forumumuza üye olup tartışmalara katılmak, iletişim kurmak ve üyelerimize ulaşmanız yeterli.

Fetişaleme hoşgeldiniz.

AndriyŞevçenkoSakatat
Etiketlendi:

Yorumlar

• Merhaba efendim boynumda tasma ile sahip ve sahibe arayisindayim sahibimin sikini yalamak sahibemin ayaklarını ayakkabılarını temizlemek istiyorum istenirse sahibim yere ve ayakkabılara boşaldiktan sonra boynumda tasma ile dolleri temizlemek istiyorum efendim boynumda tasma ile paspasiniz olmayı çok isterim

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Böylesine mantıklı,düzgün cümleler ile ''köle'' arayan Hanım Efendiler'e her zaman saygı duydum.

Onlyfans reklamı yapmadan,finansal köle arayışı içinde olmadan,kısacası maddiyatı ikinci plana atan sahibe hanımlara büyük bir hayranlık duyuyorum.

Umarım istediğiniz kriterlere uygun birini ya da birilerini bulursunuz.

Ankara'da yaşadığım için belirtilen kurallara uymadığımı düşünüyorum

Bu nedenle size rahatsızlık vermeyi düşünmüyorum...

Umarım diğer arkadaşlar da BELİRTİLEN KURALLARI DİKKATLE okuyup,ona göre size yazarlar

Siz de bunalıp gitmeyin lütfen.Biliyorum mesaj kutunuz günde 50 yeni mesaj ile dolacak,maalesef bu böyle :(

Saygılar....

AndriyŞevçenkoSakatat
  • DenizDeniz Member

Merhabalar öncelikle konu için sayın @maskelisinek e teşekkür ederim,beni bilenler bilir fetiş köle eğilimi olan biriyim forumda da 3 seneyi geçtim,artık sahiplik yapmayi düşünüyorum bu yöne merak saldım

22 yaşında yapılı bir erkeğim,köle adayları bana ulaşabilir..

Venus
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .