Hiç kullanılmış çorap veya ayakkabı vb. aldığınız oldu mu ?

LittleponyLittlepony Member
kategorisi FetişAlem

Aldıysanız eğer deneyimleriniz nasil oldu ? Kokusu nasildi ? Beklentileri karşıladı mı ?

Yorumlar

• darkofstardarkofstar Member, Vip
    Mayıs 2021 düzenlendi

ben bi çok kez aldım dostum, ne yalan söyliyim sadece 1 in de memnun kalmıştım. çünki pis ve yoğun koku seviyorum, diğer aldığım kadınların hiçbirinin çorabı kokmuyordu, beklentileri karşılamadı, emin ol çorap satıyorum diyen;bi çok kadın, sahibe (vb), o çorabı giymiyor bile doru dürüst, gidip tozun kirin üstüne basıyor, kirletiyor, giymiş gibi gösteriyor, ne terletiyor nede kokutuyor, bi çoğuda şey der mesela; kadın ayağı bu ne bekliyosun :D daha spesifik bi yalan uyduramazlar zaten, giymiyosunki kardeşim kokutmuyosunki :D giy bakim 3-4 gün spor ayakkabının içinde nasıl kokuyor :D , yani senin anlıyacağın uzak dur bulaşma! parana yazık edersin, bu işleri türkiyede düzgün yapan 1 kişi bile yok avrupa dersen, orda; sahibeler, dominantlar vs vs çorabı giyiyor, giydikten sonra vakumlu poşette gönderiyor, ve üstüne gönderdiği paketin içinde resimleri filanda oluyo, yani senin anlıcağın kadın sana bildiğin çorap fetiş paketi yapıyor 50-100 eu arasında bi fiyata.bu dediğim fiyat orada yaşayıp çalışan birisi için hiçbirşey , bide bize bak :D eczane poşetine koyup gönderenmi dersin, ekmek poşetine saranmı dersin, defacto poşetine koyanmı dersin var olu var yazıktır kardeşim, para alıyosunuz bu işten herşeyi para olarak görüyolar üstünü geçiştiriyolar heleki twitter a falan hiç bulaşma ! , insanlar bu camiada zevklerini verdikleri para ile tatmin ediyolar, ama gel görki parayı alan şahıslar zevk sahibi olan kişilerin zevklerine gram önem vermiyolar onlar için önemli olan tek şey para, o kadar alışmışlarki kölesine köpeğine scat yedirmeye, fetişistlikle köleliğin ne olduğunu ayırt edemiyorlar :( cidden yazık ne diyim.

kazımkarcı
  • Ben çok aldım iç çamaşır ve çorap .. çoraplardan bahsedecek olursam çok önceden üniversite li bir kızdan almıştım babet çorabı çok memnun kalmıştım açıkçası çok kokuyordu mesela yani iyice giydiği belliydi çorabı.. sonraki alışverişlerim ise başka kadınlardan aldıklarım dan orta halli memnun kaldım .. çorapların da hafif koku oluyordu genelde bu tabiki beni memnun etmesede idare ederdi.. açıkçası bu biraz kullanıma ve şansa bağlı.. 10 çorap almışsam 3 kişide memnun kaldım ben mesela.. hatta daha önce buraya resimleri ile beraber konu açmıştım oraya da bakabilirsin çoraplar için :)

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Dostum bu konu ile ilgili olarak tam da söylemek istediklerimi o kadar güzel özetlemişsin ki,yazacak bir şey bulamadım.Altına imzamı atarım.

Ben de senin gibi yoğun koku sevenlerdenim,bir kaç kez çorap almayı denedim ancak çok pişman oldum.Letgo'dan bir kaç kez koklamak için stiletto aldım onlardan da istediğimi bulamadım maalesef.Tavsiyen olursa mutlaka dikkate alacağım...

• shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

Ben Letgo'den bir kaç kez ayakkabı aldım,ancak hiç de beklediğim gibi çıkmadı.Yoğun koku seviyorsanız,bence denemeyin bile.Kir vs. gibi şeyleri sevenlerdenseniz deneyebilrisiniz ama.

Çorap olayı ise tam bir kazıklama yöntemine dönüşmüş,ne tür hile ararsanız var.Erkeklerin kokutup dahi sattığını bile duydum...

• Son paragraf en çok dikkat edilmesi gereken nokta.. iyice alırken bir satan kişiyi araştırmak gerekiyor.. travestiler bile satmaya başlamış mesela artık bazı kişiler bilmeden araştırmadan alıyor çorabı.. çok dikkat edilmesi gerek.

• XDxdXDxd Member

Dostum ben letgodan almayı düşünüyorum ama insanlar ayakkabıyı temiz satmak için ya temizleyip öyle satıyor yada o güzel siyahlasmis ter kokulu tabanliği çıkarıp yenisini kokuyor bu biraz sinir bozucu:/ onun dışında güzel spor ayakkabıları var

• The user and all related content has been deleted.
  • Sevgili de öyle ha diyince hemen bulunmuyor ki kızların özgüveni çok fazla ilk başta karsi taraf istekli davranirken sonrasında ise umursamaz bir tavira giriyor hep bizden bekliyorlar yani bir yukardan bakma bir kibir var durum böyle oluncada biz erkekler olarak yurtdisina yöneliyoruz bunlari sadece ben değil yabanci erkeklerde söylüyor Youtube da bununla ilgili değerlendirme yapan yabanci erkekler var acip izleyebilirsin ben Yurtdisina gitmeye ugrasiyorum su anda mesela çünkü ilerisi için burada pozitif bir gelecek olduğunu düşünmüyorum

• The user and all related content has been deleted.
  • Ben twitterda @hippirik diye bi kullanıcıdan 4 5 kere aldım her seferinde de bol koku vardı 4 5 gün giyiyor ve çok yoğun bir koku oluyor almak isterseniz bakabilirsiniz.

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .