Ayak fetişi çocuklukta mı başlar

FootloverFootlover Member

Ayak fetişinin çocuklukta başladığına inanıyorum. 6-7 yaşlarında hatırladığım bir anımın bu fetişin ilk ortaya çıkışı belki de sebebi olduğunu düşünüyorum. Sizle de paylaşmak istedim. Çocukken kuzenlerimin evine oynamaya giderdim, yengem güzel bir kadındı. Kuzenlerimle halıda oyun oynarken bir sebepten yere yatmıştım ve başımın üstümde yengemin çıplak ayaklarının tabanını görmüştüm. Kendimce oyuna devam etmeye çalışarak orda biraz daha yatmaya çalışıp seyretmiştim. Gün boyunca her fırsatta bakmaya çalıştım ayaklarına. Hatta o gece yengemin beni ayaklarının altına yatırıp sürekli orda tuttuğunu hayal ederek uyumuştum. O dönemde farkına bile varamadığım bir kölelik arzusuydu bu. Size yemin ederim tamamen gerçekçe açıkça hatırladığım bu anıyı çok ilginç bulurum. Çünkü bir çocuğun hissetmemesi gereken ve şu an bile cinsel hayatımı şekillendiren bu tarz duyguların o yaşta başlamış olması şaşırtıyor beni. Sizin de böyle hatırladığınız şeyler var mıdır. Belki çok yaygın bir şeydir diye sormak istedim.

IzmirlifeishzeusemreKölecikardauzyaslan1681maskelisinekaltfeetdesperado0325
Etiketlendi:

Yorumlar

 • zeusemrezeusemre Member, Vip

  Küçükken bize misafirliğe gelen kadinların ayaklarini bağladığımı hatırlıyorum

  maskelisinek
 • KölecikKölecik Member, Vip

  küçüklüğümde herkes gibi yerlerde oynar dolanırdım ve ayaklar ile aynı seviyede takılırdım hatırladığım zamandan beri ayaklar ve aşağılanma benim yaşam sebebim olmuştur daha cinselliğin ne olduğunu bilmediğim yaşlarda ayaklara yakın olduğumda cinsel organım hafiften hareketlenmeye çalışırdı bazen kendim ile oynardım mast yapıyo gibi bir süre sonra gıdıklanırdı ve bırakırdım

  ayak fetişi kesinlikle çocuklukta başlıyo bilmiyorum hatırlamadığım zamanda ağzımıza ayak suyu mu sürdüler naptılar

  maskelisinekdesperado0325
 • Benim de çocukluktan gelen bı anim var ayak fetişi ile hatırladığım ilk anım 7-8 yaşlarındayken dışarda oyun oynarken arkadaşlarimla bı kız vardi yan komsumuz ve bide üst komsumuzun oğlu vardı üçümüz oynarken kız arkadaşım sürekli anneme şikayet ederim diye tehdit ediyodu kapısına kadar geldi şikayet etmeye apartmandaydik bı anda bende anlamadım ayaklarına kapanmaya başladım öptüm özür dilerim dedim buna rağmen zile basıp şikayet etmişti galiba burdan geliyor benim de köle ruhum.

  Berk31maskelisinekaltfeet
 • Küçükken tahmini 8-9 yaşlarında kız arkadaşımla evcilik oynardık ben hep köle olmak isterdim hatta bir keresinde tüm ayak parmaklarını öpmüştüm inanılmaz bir anı. Her aklıma geldiğinde keşke daha fazlasını yapsaydım diyorum.

  maskelisinekKölecik
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .