Ayak fetişi çocuklukta mı başlar

FootloverFootlover Member

Ayak fetişinin çocuklukta başladığına inanıyorum. 6-7 yaşlarında hatırladığım bir anımın bu fetişin ilk ortaya çıkışı belki de sebebi olduğunu düşünüyorum. Sizle de paylaşmak istedim. Çocukken kuzenlerimin evine oynamaya giderdim, yengem güzel bir kadındı. Kuzenlerimle halıda oyun oynarken bir sebepten yere yatmıştım ve başımın üstümde yengemin çıplak ayaklarının tabanını görmüştüm. Kendimce oyuna devam etmeye çalışarak orda biraz daha yatmaya çalışıp seyretmiştim. Gün boyunca her fırsatta bakmaya çalıştım ayaklarına. Hatta o gece yengemin beni ayaklarının altına yatırıp sürekli orda tuttuğunu hayal ederek uyumuştum. O dönemde farkına bile varamadığım bir kölelik arzusuydu bu. Size yemin ederim tamamen gerçekçe açıkça hatırladığım bu anıyı çok ilginç bulurum. Çünkü bir çocuğun hissetmemesi gereken ve şu an bile cinsel hayatımı şekillendiren bu tarz duyguların o yaşta başlamış olması şaşırtıyor beni. Sizin de böyle hatırladığınız şeyler var mıdır. Belki çok yaygın bir şeydir diye sormak istedim.

IzmirlifeishzeusemreKölecikardauzyaslan1681maskelisinekaltfeetdesperado0325Ayaksever56alexyp85Yaga.Reactions.RecordLimit.Plural
Etiketlendi:

Yorumlar

• zeusemrezeusemre Member, Vip

Küçükken bize misafirliğe gelen kadinların ayaklarini bağladığımı hatırlıyorum

maskelisinekalexyp85
  • KölecikKölecik Member, Vip

küçüklüğümde herkes gibi yerlerde oynar dolanırdım ve ayaklar ile aynı seviyede takılırdım hatırladığım zamandan beri ayaklar ve aşağılanma benim yaşam sebebim olmuştur daha cinselliğin ne olduğunu bilmediğim yaşlarda ayaklara yakın olduğumda cinsel organım hafiften hareketlenmeye çalışırdı bazen kendim ile oynardım mast yapıyo gibi bir süre sonra gıdıklanırdı ve bırakırdım

ayak fetişi kesinlikle çocuklukta başlıyo bilmiyorum hatırlamadığım zamanda ağzımıza ayak suyu mu sürdüler naptılar

maskelisinekdesperado0325alexyp85Acemi1
  • Benim de çocukluktan gelen bı anim var ayak fetişi ile hatırladığım ilk anım 7-8 yaşlarındayken dışarda oyun oynarken arkadaşlarimla bı kız vardi yan komsumuz ve bide üst komsumuzun oğlu vardı üçümüz oynarken kız arkadaşım sürekli anneme şikayet ederim diye tehdit ediyodu kapısına kadar geldi şikayet etmeye apartmandaydik bı anda bende anlamadım ayaklarına kapanmaya başladım öptüm özür dilerim dedim buna rağmen zile basıp şikayet etmişti galiba burdan geliyor benim de köle ruhum.

Berk31maskelisinekaltfeetalexyp85hasanonur3538
  • Küçükken tahmini 8-9 yaşlarında kız arkadaşımla evcilik oynardık ben hep köle olmak isterdim hatta bir keresinde tüm ayak parmaklarını öpmüştüm inanılmaz bir anı. Her aklıma geldiğinde keşke daha fazlasını yapsaydım diyorum.

maskelisinekKölecikalexyp85
  • başka var mıydı ya böyle anılar

alexyp85
  • Bir keresinde bize 2 misafir gelmişti, 40yaşlarında bir abla ve onun 20 yaşlarındaki kızı. Ben o zamanlar 5 yaşında falandım, yılancılık oynuyorum diyip ayaklarının altından geçiyordum sürekli. 2 3 kere geçtikten sonra tam bir daha geçerken abla ayağını kaldırıp suratıma baktı ve bana "ayaklarımızı çok sevdin galiba" demişti. Utanıp kaçmıştım hemen hiç unutmam

maskelisinekalexyp85aberaat
  • Bir de bizim alt komşumuzun kızı vardı 6 7 yaşlarındayız bu sefer onu eve çağırırdım oyun falan oynardık hep, benim o zamanlar bilgisayarım vardı, ve o zamanlar pek çok kişide bilgisayar yoktu, kızda gelip oynamak istiyordu haliyle. Ben de bi plan yaptım kıza gelince bir gün ben ayak masajı yapmayı ve koklamayı seviyorum demiştim o da tamam demişti, ardından "o zaman ben bilgisayarla oyniyim sen de masanın altına girip ayaklarımla oyna" demişti. Bir süre böyle takıldık sonra taşınmıştık ne yazik ki

maskelisinekalexyp85
  • Yani dostum ne seni ne de başkasını inandırmak gibi bir ihtiyacım yok. Başlık açılmış ben de başlıkla ilgili anımı anlattım, inan inanma pek beni ilgilendirmiyor

• Dostum ne anlatıyorsun sen? Olay yaşandığında ben 6 7 yaşındayım zaten, ne pedofilisi ya. Yaşadığımız şeyleri anlatmak ne ara pedofili içeren içerik oldu arkadaş ya!

Shoelicker83
  • Hadi kolay gelsin, ama dikkat et dengin sinekken deveyle abesle iştigal etme ;)

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .