Tanımadığınız birinin ayaklarına bakarken yakalandığınız oldu mu ? Nasıl tepki aldınız?

Grkem80Grkem80 Member

Dışarıda,misafirlikte,mekanda vs ayaklarına bakarken sizi fark eden oldu mu ? 😂 varsa macerası olan heyecanlı bir konu.

alexyp85KölecikLeonxLgizlifetis41footlover07

Yorumlar

• Başıma böyle bi durum geçen hafta geldi bilmediğim bi adresi bulmak için dolaşırken bir parkta sigara içmek için oturduğum yerde sanarım yabancı uyruklu bir kadın da bankta oturuyordu gayet düzgün fizikli hafif esmer ve ayaklarında fıstık yeşili topuklu bir terliği vardı vee kırmızı objeler bilen bilir bizi kudurtan detaylar bunlar 😂 çok uzun tırnak yapısı yoktu ama çok bakımlı ve düzgündü ayakları telefonla konuşuyordu beni fark etmez sandım sanarım dalmışım ayaklarına bakarken birden göz göze geldik ve hafif bir tebessüm ile karşılaştım ve ayaklarını sallamaya dikkat çekercesine bi durum yarattı ve inanılmaz etkilendim sizinde başınıza böyle bir durum geldi mi ?

maskelisinektoesday1shoeloverfantasyfeetstylemount099Fetissaliveli2332aslan1681ayakfetişistArchenemyYaga.Reactions.RecordLimit.Plural
  • KölecikKölecik Member, Vip

komşumun kızının ayaklarına bakarken yakalandım o zamana kadar ayakkabılarını koklar yalardım ama bakışlarımı yakaladığından sonra dışarıda ayakkabısının tozunu bile bırakmadı yakalandığıma büyük pişman olmuştum

FetissGrkem80ayakfetişistArchenemyLeonxLsansalexyp85
  • boşver dostum pişman olma belki de onunla ilgili değildir biliyosun çalıyorlar 🙃 denemeyi bırakma bence

Kölecik
  • LeonxLLeonxL Member, Vip

Epeydir görüşmediğimiz sınıf arkadaşımla bir buluşma ayarladık. Buluşmaya parmak arası bir terlikle geldi :D Başta çaktırmadan süzmeye çalışıyordum ama sonradan siyah ojeli ve süt beyazı tabanları görünce dikkatim dağıldı. 10 saniye kadar falan bakakalmışım :D Göz göze geldiğimizde çok utandım bana bakıyormuş o sırada. Normal devam etti takılmamız falan. Bu ara sıra bana fotoğraf atardı aldığı kıyafetleri ayakkabıları hediyeleri falan. Buluşmanın akşamında ilerleyen saatlerde sandaletlerini giyip yeni aldım nasıllar diye fotoğraf attı. Daha sonra çeşitli nesnelerle birlikte araya sıkıştırılmış ayak fotoğrafları falan atmaya başladı zamanla. Yakında ayaklarını çok beğendiğimi söyleyeceğim :) Devamını akışına bırakıcam çok kasmıyorum şuan. Umarım devamı o ayakların arasında patlamamla noktalanır :)

maskelisinekKölecikGrkem80asdafasad3AndriyŞevçenkocenkerken44gizlifetis41sansbabayaga061desperado0325Yaga.Reactions.RecordLimit.Plural
  • Zafere giden her yol mübah abim iltifatlarla konuyu ileriye taşıdın mı ??

bizimle de paylaşmak istersen merak ettik 🙃

• Bende dışarıda gezerken güzel ayaklı bayanların ayaklarına gözlerim takılır ama yakalanıp yakanmadığımı kontrol etmedim ama kesin fark eden olmuştur. Benim asıl dikkatimi çeken bazen eşimin ayaklarına bakanları fark ediyorum açıkcası hoşuma da gidiyor :)

Fetisecoalexyp85footlover07sailorbutsub
  • @onder9999 eşinizin bu durumdan haberi var mı varsa nasıl tepki gösteriyor

onder9999
  • Bazen fark etiği oluyor, hemen göz göze geliyoruz.

• Bi boş bakış yarım gülüş 😂

babayaga061
  • FurkanFurkan Member, Vip

göz göze geldiğimiz oluyor ama takmıyolar

babayaga061
  • Bu videonun kurgu olduğunu düşünüyorum ben nedense

• FetisecoFetiseco Member, Vip

Arkadaşlar ben bazen özellikle yakalanmak için kasıtlı bakıyorum. :)Özellikle toplu taşıma ve duraklarda çok basıma gelen bir durum. Kimse neden ayaklarıma bakıyorsun diyebilir mi sizce onun için ben çok rahatım bu konuda hatta farketmeleri hosuma gidiyor. Bununla alakalı en son geçen hafta yasadıgım müthiş bir olay var hala unutamadım kadını

onder9999
  • Dostum niye anlatmadan konuyu kapadın 😂😂

• Evet oluyor tabi ki kimisi hiç istifini bozmadan devam ediyor kimisi gördükten sonra gizliyor kimisi de anormal karsilayip kendi bile bakiyor ayaklarina ama genel olarak anlamalari cok zor olduğunu söyleyebilirim ayrica anlasalar bile alismislar zaten bakislara bence zaten ama simdi bakmaktan bakmaya da fark var tabi ki karsi tarafin ilgisini size yönlendirecek bir bakis atarsaniz direk size bakacaktir

• Ben çok defa farkedildim. Metroda giderken Rus veya Ukraynalı olduğunu düşündüğüm bir kız ayaklarını oturduğu yerin altına iyice geriye doğru saklayıp koymuştu ben göremeyim diye. Yolda tek başıma yürürken kadının bir tanesi de karşımdan geliyordu ayaklarına baktığımı anlayınca durup her iki ayağını da kontrol etmişti. Otobüs durağında otobüsün gelmesini beklerken kadının biriside tepki göstermişti. Ayağıma mı bakıyorsunuz diyemedi ama neden bana bakıyorsunuz dedi. 3-4 kişi daha vardı durakta bekleyen baktım ki kimseden ses yok hemen kaçıverdim uzaklaştım. Yoksa başıma bir iş gelebilirdi. Bir AVM'de ayakkabı mağazasında ayakkabı deneyen türbanlı güzel bir kız vardı bembeyaz çorap giymişti. Ayaklarına uzaktan iyice uzun uzun bakıyordum bayağı da büyük ayakları vardı. Kız ayakkabıyı alıp mağazadan çıkarken bana hafiften bakıp bıyık altından gülüyordu. Bir defasında da vapur beklerken yabancı bir kadın turist vardı kadının ayaklarına bakarken elinde telsizle sivil bir polis geldi polis kadına bir şey sordu şu şahıs size bakıyor rahatsız oldunuz mu şahıstan şikayetçi misiniz diye sormasın mı? Kadın da kırık Türkçesiyle yok hayır dedi.

alexyp85
  • brakrbrakr Member, Vip

bende kesin yakalanıyorumdur cunku okuz gibi bakıyorum.

• Bir sefer avm'de fark edildiğimi düşünüyorum. Orta yaş hatta biraz daha üstü diyebilirim bir kadın büyük bir koltukta ayaklarını uzatmış dinleniyordu. O yaşta birinden beklenmeyecek kadar güzel ve bakımlı ayakları vardı bende gayrı ihtiyari bakakaldım. Kadın bunu farketti herhalde pozisyonunu değiştirdi ama ayaklarını saklamadı daha da görünür hale getirdi. Tabanlarını bana doğru çevirdi falan. Yalnız başıma değildim belki yalnız olsam yanına oturur bir hareket beklerdim bilemiyorum ama çok hoş ayakları vardı.

• FetishliFetishli Member, Vip

Ayaklara bakarken olmadı ama 7 8 yaşındaydım halam ile evde yalnızdık hiç unutmam oturuyorduk karşılıklı halam benim yaşım daha küçük olduğu için dantelli kiloduyla dolaşıyordu evde. Karşılıklı otururken benim de ister istemez gözüm kiloduna takılmışdı arada bal kutusu belli oluyordu bana lafını bölüp şeyime öi bakıyorsun demişte bende utanarak yoo bakmıyorum demiştim. Çok utanmıştım bu da benim için travma gibi birşey oldu.

maskelisinekgizli_üye
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .