Ayak hastası (alıntı)

FurkanFurkan Member, Vip
Aralık 2021 düzenlendi kategorisi FetişAlem

Been 20 yaşıında biir üniversite öğrencisiyim. Ayak fetişizmi beende kendimi bildim bileli var. Küçüklüğümden beri hepp kızların ayaklarından hoşlanır, hepp o ayakların altında ezilmeyi hayal ederim. 15 Yaşındaydım. Annemler o yıl izmirde biir yazlık almışlardı. Abim ve been kısa zamanda sitede biir çook arkadaş edinmiştik. Kalabalık biir grubumuz vardı. Ve tabii bomba gibi kızlar. Kızların içiinde beenim samimi olduğum ve sık sık şakalaştığımız selen isminde biir kız vardı. Ona ressmen aşık olmuştum. Özellikle de fiziğine. Doğal sarışın saçları, yeşil gözleri, düzgün vücudu ile 15 yaşıında tam biir çıtırdı. Bütün erkekler ona hayrandı amma bizzim samimiyetimiz daha fazlaydı. Akşamları sitedeki boş evlerden biirinin bahçesine, balkonuna otururduk grupça. Oyunlar oynar, muhabetler ederdik. Beende sürekli selenin yakınlarında, onun ayaklarına mümkün olduğunca yakın otururdum. Muhabet aralarında yanlışlıkla yapıyormuş gibi ayakkabısına dokunurdum. Aksamları hepp nike spor ayakkabılarını giyiyordu. Bugün yine boş bi evin bahçesinde oturuyorduk. Selen kapının önündeki basamağa oturmuş, beende hemen ayaklarının önünde yerde çimlerde oturuyordum. Selenle muhabet ederken biirden şakalaşmaya başladık. Beende ona sarışınların hepp aptal olduğunu söyleyip onu kızdırıyordum. Oda kızınca bacağıma şakadan tekme atıyordu. Tekme atması hoşuma gittiğinden been daha da çook kızdırmaya başladım. O da artıkk ayağını kaldırıp ayakkabısının altıyla baldırlarıma tekme atıyordu. Amacı pantolonumu kirletip beenii kızdırmaktı. Nerden bilsin beenim ayak fetişisti olduğumu. O vurdukça been gülüyordum. En sonunda ee yeter amma artıkk dedi ve ayağa kalktı. Beende ayağa kalktım ve şakadan itişmeye başladık. Beende tabi gücümle her itişmeden sonra onu etkisiz hale getiriyordum oda sinirden çıldırıyordu. Bu arada bütün millette bizi seyrediyordu. Been en sonunda dedim ki: “ya sen kolay lokmasın banaa tat vermiyorsun. Been yatıp yıldızları seyretcem”. Sonra yere çimlere uzandım. Bütün amacım onun bu sinirinden yararlanıp beenii ezmesine çalışıyordum. Been sırtüstü yatarken oda etrafımda dolanıyor arada biirde üzerimden atlıyordu.Selen “hadi kalksana korkak!!” dedi. Beende ona “seni yattığım yerden bile döverim been” dedim. Selen “bak çocuk ezerim seni” dedi. Beende :”bok ezersin” dedim. Ayakkabısını karnımın üstüne koydu. Beenimki 2 saniyede dimdik oldu tabi. Selen: “efendim duyamadım ezemezmiydim?” dedi. Beende “aman aman çook canım yandı” dedim. Been öyle deyince ayağını yavaş yavaş bastırmaya başladı. Biir yandan da yüzünde şeytani biir gülümseme vardı. “Bütün ağırlığın bu mu?” dedim. Halbuki karnım acımaya başlamıştı. Ama aldığım zevk öyle büyüktü ki acıyı düşünmüyordum bile. “Görürsün sen” dedi. Ve aniden iki ayağıyla biirden karnıma çıktı. Ve öle durmaya başladı. Been yediklerim ağzıma gelmişti amma biir yandan da onu daha çook sinirlendirmek içiin gülüyordum. Herrkes bizi izliyordu ve gülüyorlardı. Selen millete bağırdı: “bakın şu zavallıyı nasılda ayağımın altına aldıım hahah” dedi. Herrkes gülmeye başladı. Herrkes öle gülünce biirden utandım. Millet fetişist olduğumu anlıcak diye ödüm koptu. Been hemen “hadi selen tamam in artıkk” dedim. Selen indi ve: “ne o beyefendi sinirleniyomu?” dedi. “Seni böcek gibi ezeyimde gör gününü”. Biirden ayağını kaldırdı tamam suratıma basacakken ellerimle ayakkabısının altından tuttum. aslında ezmesini çook istiyordum. Beenim içiin bulunmaz fırsattı bu amma milletin diline düşmekten korktuğum içiin tuttum. O ayağını iyice bastırıyordu. Bütün kuvvetimle ayakkabısının altından ittiriyordum. Sonra o kazanmaya başladı. Ayağı yüzüme o kaddar yaklaşmıştı ki artıkk ayakkabısının plastik kokusunu duyuyordum. Tek görebildiğim ayakkabısının altındaki nike işaretiydi. Sonra nihayet geri çekildi ve ayağa kalktım. Tamam bu kaddar yeter dedik ve oturduk. Ertesi gün denizde been yine selen karşısında ayaklarının yanında oturuyordum. Hep o şekilde oturmamdan tahmin ediyor olmalıydı ayaklarına olan ilgimi. Denizde çıplak ayağına dokunabilmek içiin boyuna yanlışlıkla elimi ayağına çarptırıyordum. Sonra “ayaklarımı sana uzatabilirmiyim bu taşlar çook rahatsız” dedi. Beende hemen olur dedim. Bağdaş kurdum. Oda ayaklarını bacaklarımın üzerine uzattı. Ayaklarını üst üste koymuş güneşleniyordu. Yumuşacık, pürüzsüz tabanları karnıma değiyordu. Beenimkinin kalkmasına engel olamadım. Biirden panik oldum çünki kalkmış sikim ayaklarına değiyordu. Kesin anladı rezil oldum dedim. Nerdeyse boşalacaktım. Derken doğruldu ve ayaklarını geri çekti. Yere basıyordu amma her iki ayağının da parmaklarını kaldırmış yumuşak yumuşak, okşar gibi bacaklarımı ittiriyordu. Biirden “ayaklarım güzel mi?” diye sordu. Been kızardım. Ama cesur davranmak gerek diye düşündüm. Evet dedim çook güzeller. Ama dedim “akkşamları hepp spor ayakkabı giyiyorsun. Gizliyorsun onları” dedim. Gülümsedi “tamam burada yeni aldığım açık ayakkabılarım varr onları giyeyim bu aksam” dedi. Akşam olduğunda beenii çağırmaya selen gelmişti. Evden çıktım naber derken ayağındaki o müthiş ayakkabıları fark ettim. Şeffaf ayağı bütünüyle gösteren, üzerinde parıltılar oluşturan simlerle dolu önü açık biir ayakkabıydı. Ayakları zaten o kaddar güzel ki ressmen ağzımın suyu aktı. “Nasıl ayakkabılarım” dedi. Kendi etrafında biir kez döndü. “Çok güzeller” dedim. Sonra yürüdük millet yine biir evde oturuyordu. Bizde yanlarında biir yere oturduk. Selen yine basamağa oturdu beende önüne yere oturdum. Muhabet ediyorduk amma been gözlerimi ayaklarından alamıyordum. Fark etti ve dedi ki “ayaklarımı istersen vereyim evine götür” dedi. Yine utandım. “Ya been ayakkabına bakıyorum çook güzelmiş nerden aldın?” dedim. Selen güldü: “üstelik parfümlü bu ayakkabı koklucan mı” dedi. Beende “hadi canım parfümlü ayakkabımı olur?” dedim. “Aaa inanmıyo. Al kok” dedi ve biirden ayağını kaldırıp burnuma götürdü. Hemen koklamaya başladım. Hayatımda hiçç o kaddar derin nefes aldıım mı bilmiyorum. Ayakkabısı gerçekten her ne boksa anlamadım mis gibi parfüm kokuyordu. Koklarken ayakkabısı şeffaf olduğu içiin ayağının altını seyrediyor, parmaklarının altını izliyordum. “Gerçekten güzel kokuyormuş” dedim. Sonra yine konuşmaya devam ettik. Onu yine kızdırmak laflar etmeye başladım. Bu kez tekme atmıyordu. O ayaklara dokunamamak beenii çıldırtıyordu. “Bak dün akkşam yarım kalan işimi bitirmemi istiyorsun galiba?” dedi. Beende: “Allah Allah sarışınların dün ne yaptıklarını hatırlıcak kaddar beyni varr mıydı?” dedim. Ayağa kalktı: “ne dedin sen?” dedi. Ve been oturur pozisyondayken ayağıyla göğsümden ittirdi. Been sırtüstü düştüm. Bilerek doğrulmadım o muhteşem görünen ayaklarıyla been ezmesini istiyordum. O kaddar istiyordum ki millet ne düşünür umurumda değildi. Yerden ona laflar söylüyor o da yavaşça vücudumun yanına tekmeler savuruyordu. Sonra biir ara selen beende uzaklaştı. Gitti orda çocuklara bişeyler söylüyordu. O sırada başka yerden Alper diye biir arkadaşım yanıma geldi. “Naber nası gidiyo? yatmışın çimler oohh” dedi. Beende “valla keyfim keyif” derken alperin karşısına baktığını ve suratında aniden beliren şaşkınlığı gördüm. Kafamı öbür tarafa çevirdiğimde tek görebildiğim selen yüzüme doğru inen çıplak ayağıydı. Sonra biirden karanlık oldu. Kahkahalar içiinde selen “İşte seni eziyorum böcek” dedi. Yüzümün tam ortasına basıyordu. Burnum ha kırıldı ha kırılacaktı. Ağzım yarı açık kalmıştı o yüzden topuğu yarı yarıya ağzıma girmişti. Yapabildiğim tekşey onun ayağına değmiş tuzlu tükürüklerimi yutmaktı. Bişey göremiyordum. Karanlıktı. Sadece selen!in kahkahalarını duyuyordum. Bu kez direnmemiştim. Biir ara çook rezil oldum diye direneyim dedim. Gözlerim görmediği içiin ellerimle ayağını tutmaya çalışıyor adeta ayağının altında çırpınıyor can çekişiyordum. Diğer kız arkadaşlarını da önnceden ayarlamış onlarda ellerimi tutuyorlardı. Artık sadece bacaklarımı oynatabiliyordum. Oda rahat rahat beenii eziyordu. Belki 3-4 dakika sürmüştür beenii o şekilde ezişi. Sonra ayağını yan çevirip kafamı çevirdi. Yanağım toprağa değiyordu. Bu sefer burnuma basmadığı içiin çook kuvvetli eziyordu. Ayakkabısını çıkardığı içiin ayağının altı terliydi ve yanağımda teri hissediyordum. Kokusunu kokluyordum. Ayağıyla bastırırken parmaklarını eğmiş onlarını yüzüme değdiyordu. Biir an o kaddar şiddetli bastırdı been artıkk bağırmaya çalışıyordum canım yanıyordu. Toprak zaten ıslak olduğu içiin yumuşaktı. Yüzümün yarısı toprağa gömüldü. Onu görünce selen çekildi. Diğer kızlarda ellerimi bıraktılar. Ve kahkahalar içiinde kaçmaya başladılar. Been zar zor ayağa kalktım. Yüzüm kıpkırmızı olmuştu.

KölecikArchenemymaskelisinekalexyp85bogdanstancuTayyargeng
Etiketlendi:

Yorumlar

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .