Humiliation (Aşağılama) Eksikliği

johnkramerjohnkramer Member
kategorisi FetişAlem

Birçok kölenin içindeki itaatkarı ortaya çıkartan şey içindeki aşağılanmaya karşı olan zaafıdır. Ben de bu duygunun aşığıyım ve bunu ciddi manada yapabilen hem mistress eksikliği var hem de bu temada video çok çok az. En iyi işleyenlerden biri Licking Girls Feet fakat onların da çok fazla tekrara düştüğünü düşünüyorum. Humiliation ( Asagilama) türünde video kaynagi ya da arşivi olan varsa paylaşabilir mi?

Factory751Acemi1Yudontknuw23TaylanokucKoleMete16Densizayak1

Yorumlar

• Paylaşımınıza katılıyorum bende aynı durumdan yana şikayetçiyim. Yazılan kaliteli hikayeler ile bu açığı kapatmaya çalışıyorum videodan ziyade.

Taylanokuc
  • shoelovershoelover Member, Moderator, Vip

İngilizce olanlar bana keyif vermiyor. ( Türkçe alt yazı )

Kesinlikle Türkçe olmalı,işte o zaman inanılmaz keyif ve haz alıyorum.

Ama çok az böyle video var,keşke yeni ve daha etkili olanlar gelse....

• servantservant Member, Vip

Ben de çok etkilenirim Türkçe humiliation videolardan. Bunu Türkiye'de en iyi yapanlar Mistress Lilith ve Mistress Afitap Hanım bence. Yabancılarda Goddess Grazi videoları genelde ingilizce altyazılı oluyor. Grazi'nin ayakları bence dünyanın 1 numarası. Goddess Kiffa'nın videoları da genelde ingilizce altyazılı ve ayakları da güzel

shoelover
  • Arkadaşlar bunun zamanla tekrara düşmemesi çok zor illaki düşücek bir köle her zaman yada sebepsiz yere aşşağılanmamalı zaten kölenin sahibesinin yanında dururken bile aşağılanmayı kabullenip sahibesini düşünmesi lazım her zaman kendi zevkinden öte zaten öyle sahibesini ön plana koydukça istemsizce psikolojik aşağılanmayı hissedecektir köle bence

Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .