urethral sounding !!!

darkofstardarkofstar Member, Vip
kategorisi FetişAlem

sizlere bir sorum olucak, bu uygulamanın ne olduğu hakkında çoğunuzun bilgisi çoğunuzunda deneyimi olduğunu düşünüyorum, bi aralar bende merak salıp denemeye kalkışmıştım ama tahribata yol açtığını düşünüp bıraktım, 2.3 yıl önceydi sanırım, ama videolarını görünce izlerim, izlemesi hoşuma giden bi uygulama, lakin çoğu video da görüyorum kadın topuğunu penisin içinden köküne kadar sokuyor, yani şimdi asıl sorum şu bu uygulamanın steril bi ortamda yapılması gerekmiyor mu ? medical bdsm türüne giriyo çünki, yani bu uygulamayı bu kadar başına buyruk stiletto topuğu, parmak vs vs unsurlar kullanarak yapmak erkek üreme organına kalıcı zarar vermez mi ? forumda bu uygulamayı yapan veya yaptıran üyeler varsa görüşlerini çok merak ediyorum acaba bi hasar veya üretranın mikrop kapması gibi durumlar yaşamışlarmıdır ?

iyi forumlar...

footruböylesineamaiçtenServerfeetkazımkarcı

Yorumlar

• Ben bu konu ile ilgili eski forumlardan birine bir makale atmıştım :) Senin gibi ben de uygulamak isteyip konuyu incelemiştim. Tahmin ettiğin gibi topuk gibi kesici , tahriş edici nesneler penisin iç yapısını bozuyor. Yapılmaması gerekiyor kısacası. Bu uygulama için özel aparatları dezenfekte ederek çok dikkatli ve bilinçli olarak kullanmak gerekiyor.

darkofstarServerfeet
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .